Rustler – poznaliśmy datę premiery polskiego „średniowiecznego GTA”

Poznaliśmy datę premiery produkcji studia Jutsu Games i PlayWay – Rustler. Gra ukaże się bowiem już 31 sierpnia 2021.

24 maja 2021
Na skróty
  • Rustler dostępny będzie na konsole oraz PC.
  • W grze wcielamy się w przestępcę, którym eksplorujemy świat.
  • Premiera produkcji została zaplanowana na 31 sierpnia 2021.

Rustler niemal trzy miesiące temu został udostępniony w ramach usługi wczesnego dostępu na Steam, gdzie miał dość sporo niedociągnięć. W dniu dzisiejszym studio poinformowało, że produkcja doczeka się jednoczesnej premiery na wszystkich platformach. Rustler pojawi się w pełnej wersji na Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Premiera ma odbyć się 31 sierpnia bieżącego roku.

Rustler – na czym polega „średniowieczne GTA”?

Rustler to średniowieczna, przygodowa gra akcji z widokiem z góry (tzw. top-down). Wcielamy się tu w rzezimieszka o imieniu Guy, który próbuje przetrwać w otwartym świecie. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż na jego drodze czeka wiele wyzwań. Grając w Rustler, nie tylko eksplorujemy świat, ale również wykonujemy zadania i popełniamy rozmaite przestępstwa: kradniemy konie czy napadamy na kupców na traktach.

Starożytna wioska z gry Rustler

Twórcy Rustlera inspirowali się serią gier GTA. Rozgrywka toczy się w trybie jednoosobowym. Za opracowanie i wydanie gry odpowiadają polskie studia Jutsu Games oraz PlayWay.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!