Riot Games nawiązuje ścisłą współpracę z Microsoft Xbox

Microsoft Xbox rozpoczyna współpracę ze studiem Riot Games. Dla graczy ma to oznaczać wiele bonusów w ramach Game Passa. Usługa Microsoftu obejmie aż pięć gier studia. Cała zawartość będzie dostępna już tej zimy.

13 czerwca 2022
Na skróty
  • Oficjalnie potwierdzono współpracę Microsoft Xbox z Riot Games.
  • W ramach Game Passa gracze dostaną dużo dodatkowej zawartości w pięciu produkcjach studia.
  • Bonusy będą dostępne w takich tytułach jak League of Legends czy Valorant. 
  • Start usługi planowany jest już na zimę.

Riot, znany wcześniej głównie z League of Legends, obecnie ma na swoim koncie kilka dobrze przyjętych tytułów. Od 2019 roku firma rozwija kolejne produkcje, a prace nad następnymi ciągle trwają. Nic dziwnego, że Microsoft Xbox postanowił nawiązać współpracę z tak dobrze radzącym sobie studiem. Dzięki subskrypcji Game Pass gracze uzyskają dostęp do aż pięciu gier studia oraz dodatkowe bonusy.

Dodatkowa zawartość do produkcji Riot Games w ramach Game Passa

Dzięki graniu za pośrednictwem platformy Microsoftu gracze uzyskają dostęp do kilku bonusów. Oferta jest dość ciekawa, bo mowa tu o odblokowanych wszystkich postaciach w League of Legends i w mobilnym League of Legends: Wild Rift. To samo czeka fanów Valoranta. W Teamfight Tactics dostaniemy za to wybraną grupę Małych Legend na PC i na urządzeniach mobilnych.

Współpraca została oficjalnie ogłoszona podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Z całą pewnością dodatkowe bonusy przyciągną dużą ilość graczy zwłaszcza, że zebranie tej samej zawartości bez wydawania dodatkowych pieniędzy w grach zajmuje bardzo dużo czasu. Całość ma być dostępna już tej zimy.

UWaga! Gorące informacje!