fbpx

Remnant 2: The Forgotten Kingdom otrzymało datę premiery. DLC pojawi się w tym miesiącu

12 kwietnia 2024,
12:05
Arek Grabowski
Kilku bohaterów z Remnant 2: The Forgotten Kingdom

Do Remnant 2 zaplanowano aż 3 dodatki DLC. Pierwsze rozszerzenie, The Awakened King, pojawiło się już jakiś czas temu. Kolejny dodatek jest bardzo blisko. Remnant 2 otrzyma DLC The Forgotten Kingdom już 23 kwietnia. Opublikowano dodatkowo zwiastun rozszerzenia.

Arc Games i Gunfire Games opublikowały oficjalną zapowiedź za pośrednictwem platformy Steam. W rozszerzeniu otrzymamy nowy obszar, lochy, a także archetyp – Invoker. Klasa postaci ma zostać zaprezentowana już w przyszłym tygodniu.

Remnant 2: The Forgotten Kingdom doda bardzo dużo zawartości

Cena DLC będzie wynosić 9,99 dolara. Otrzymamy tam oczywiście mnóstwo broni, modyfikacji, amuletów czy pierścieni. Ekwipunek to jednak nie wszystko – twórcy zapowiedzieli nowych przeciwników czy też bossów. Pierwszy dodatek do Remnant 2 otrzymał bardzo pozytywne opinie, więc najpewniej twórcy zadbają także o odpowiednio wysoką jakość The Forgotten Kingdom.

W DLC powracamy do Yaesha. Tam gracz ma za zadanie zbadać zaginione plemię. To prowadzi do kolejnych wydarzeń i konieczności walki o przetrwanie. Jeszcze w tym miesiącu odkryjemy historię z The Forgotten Kingdom powracając do Remnant 2.