Razer Deathadder V3 Pro – ultralekka mysz dla graczy

Marka Razer odświeża swoją najpopularniejszą serię myszek komputerowych Deathadder. Model V3 Pro zapewnia superszybką częstotliwość odpytywania i konstrukcję w pełni zabudowanej myszy o wadze zaledwie 63 g.

Na skróty
  • Razer prezentuje nową myszkę.
  • V3 Pro jest kolejną odsłoną słynnej serii Deatadder.
  • Sercem jest autorski sensor Focus Pro 4K oraz przełączniki Gen-3.
  • Całość waży zaledwie 63 g.
  • Wraz z opcjonalnym donglem, częstotliwość próbkowania wynosi aż 4000 Hz,

Razer prezentuje nową wersję jednej z najpopularniejszych myszy komputerowych – Deathadder V3 Pro. Producent szczycący się najnowszymi technologiami w branży sprzętu komputerowego, wyposażył nowe urządzenie w superszybką technologię łączenia bezprzewodowego oraz niezwykle lekką i ergonomiczną konstrukcję, co czynią ją jedną z ciekawszych propozycji na rynku.

Superszybka częstotliwość odpytywania w Razer Deathadder V3 Pro

Razer Deathadder V3 Pro jest kontynuacją serii myszek komputerowych, które cieszą się niezwykłą popularnością. Pierwszy model powstał w 2006 roku i z miejsca został pokochany przez graczy i zawodowców. Najnowszy wariant jest urządzeniem bezprzewodowym opartym na autorskiej technologii HyperSpeed, która wykorzystując pasmo 2,4 GHz i zapewnia pracę praktycznie bez opóźnień.

Porównanie obu wersji kolorystycznych Razer Deathadder V3 Pro
Źródło: Razer

Sercem gryzonia jest sensor optyczny Razer Focus Pro 30K o dokładności rozdzielczości 99,8%. Dodatkowym atutem tego podzespołu jest wsparcie sztucznej inteligencji, która zapewnia najwyższą możliwą wydajność. Przełączniki również są autorskie – Gen-3 są optyczne i wytrzymają 90 milionów kliknięć. Łączność bezprzewodowa wraz z opcjonalnym kluczem odpytywania (sprzedawanym osobno) i wysokiej klasy sensorem pozwalają na częstotliwość odczytywania na poziomie 4000 Hz.

Względem poprzedniczki, nowy Deathadder jest lżejszy o 25% i w zależności od wersji kolorystycznej – waży 64 g w wariancie białym, a czarna zaś 63 g. W pełni naładowany akumulator starczy na 90 godzin zabawy przy odczycie 1000 Hz. Jeżeli zdecydujemy się na opcjonalny klucz odpytywania, czas pracy spadnie do 24. Samo ładowanie odbywa się za pomocą przewodu USB-C. W zestawie z myszą znajdziemy także zestaw Grip Tape’ów sprawiające, że chwyt będzie jeszcze pewniejszy.

Mysz Razer Deathadder V3 Pro została wyceniona na 149,99 $ z podstawowym kluczem 1000 Hz. Opcjonalny dongle został wyceniony na 29,99 $. Producent zapewnił jednak możliwość zakupu kompletu myszy z opcjonalnym kluczem, co pozwoli nieco zaoszczędzić. Koszt wynosi wówczas 164,99 $. Zakup dostępny jest na oficjalnej stronie produktu.