PS Plus sierpień – Sony ujawnia tytuły gier dostępnych w nadchodzącym miesiącu

27 lipca 2020,
09:44
Franciszek Ciechowski

W lipcu, z okazji dziesiątej rocznicy powstania abonamentu PlayStation Plus, jego subskrybenci mogli cieszyć się aż trzema tytułami, takimi jak NBA 2K20, Erica oraz Rise of the Tomb Raider. Tym razem Sony zdecydowało się na udostępnienie dwóch tytułów, ale jeden z nich dostępny będzie już 28 lipca!

Logo PlayStation Plus

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Grafika z gry Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Pierwszą grą, którą abonenci PS Plus będą mogli przypisać do swoich kont, jest odświeżona wersja jednoosobowej kampanii z 2009 roku. Zremasterowana propozycja fabularnie nie różni się od swego pierwowzoru – twórcy postawili jedynie na graficzną „renowację” produkcji, poprawiając tekstury oraz animacje. W grze toczącej się we współczesnych czasach weźmiemy udział w misjach mających na celu eliminację rosyjskiego przywódcy nacjonalistycznej partii, którego działania doprowadziły do wybuchu zbrojnego konfliktu z Ameryką.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Scenka z gry Fall Guys: Ultimate Knockout

Drugą, premierową propozycją Sony, dostępną w usłudze PS Plus od 4 sierpnia jest debiutujący multiplayer od studia Mediatonic. W grze jako jeden z barwnych ludków weźmiemy udział w teleturnieju, w którym przyjdzie nam stanąć w szranki z aż 99 przeciwnikami! By znaleźć się na podium, konieczne będzie przechytrzenie rywali w zaskakujących konkurencjach, podczas których liczyć się będzie nie tylko zręczność, ale też spryt.

Jeżeli jeszcze nie dodaliście do waszych bibliotek lipcowych propozycji, spieszcie się! Macie czas do 4 sierpnia!