fbpx

Producent gry Final Fantasy 7 Rebirth, Yoshinori Kitase, potwierdza, że prace nad tytułem idą zgodnie z planem

2 czerwca 2023,
18:06
Amira El Berrah

Square Enix w końcu podzieliło się nowymi informacjami na temat drugiego rozdziału trylogii Final Fantasy 7 Remake, zatytułowanego Final Fantasy 7 Rebirth. Obecnie jest rozważana data premiery gry.

Postaci z Final Fantasy 7 Remake

Square Enix ujawniło najnowsze informacje na temat Final Fantasy 7 Rebirth, drugiego rozdziału trylogii Final Fantasy 7 Remake. Producent gry, Yashinori Kitase, w swoim oświadczeniu na Twitterze potwierdził, że prace nad grą idą zgodnie z planem i rozważane jest ustalenie konkretnej daty premiery.

Kolejna część Final Fantasy 7 Remake pojawi się jeszcze w 2023 roku

Square Enix ustaliło zimę 2023 roku na potencjalną premierę Final Fantasy 7 Rebirth, jednak dokładna data pozostaje na razie nieznana. W związku z tym, pewnie minie jeszcze trochę czasu, zanim poznamy więcej szczegółów dotyczących tytułu.

Podczas wcześniejszych wywiadów Kitase podkreślał, że celem Final Fantasy 7 Remake jest stworzenie produkcji, która będzie oddawała ducha oryginału i będzie nostalgiczną podróżą dla fanów serii, a jednocześnie dostarczy mnogość emocji i zaskoczeń, aby przyciągnąć nowych graczy.

Do czasu, aż Square Enix ujawni nam coś więcej w związku z Final Fantasy 7 Rebirth, fani franczyzy mogą cieszyć się na nadchodzącą premierą Final Fantasy 16, która jest już tuż za rogiem.