Premiera There Is No Light – brutalna przygodówka akcji już w sprzedaży!

Odbyła się premiera There Is No Light, przygodowego RPG akcji z pikselową grafiką. Indyk od studia Zelart wyróżnia się mrocznym klimatem i dużą dawką przemocy. Twórcy ostrzegają, że rozgrywka może być sporym wyzwaniem.

19 września 2022
Na skróty
  • Miała miejsce premiera przygodowego RPG akcji There Is No Light.
  • Gra indie studia Zelart cechuje się brutalnością i wysokim poziomem trudności rozgrywki.
  • Wydaniu tytułu towarzyszył zwiastun, który prezentuje pikselową grafikę tytułu.

Moda na pixel art nie mija. Kolejnym nowym tytułem, który poszczycić się może interesującą pikselową grafiką jest There Is No Light. Gra indie studia Zelart trafiła właśnie do sprzedaży, czemu towarzyszył premierowy trailer.

Tytuł jest już dostępny na PC na Steamie, GOGu i Epic Games Store, a w przyszłości mają pojawić się również wersje na konsole.

There Is No Light – brutalny pikselowy indyk robi wrażenie

Strona wizualna to tylko jeden z elementów, które sprawiają, że warto zwrócić uwagę na There Is No Light. Mroczne przestrzenie podziemnych ruin i widowiskowe walki przedstawione w pixel arcie uzupełnia duża ilość przemocy.

Przygodowy RPG akcji wyróżnia się także wysokim poziomem trudności. W karcie na Steamie twórcy ostrzegają, żeby przed zakupem dobrze się zastanowić – produkcja jest przeznaczona dla graczy, którzy cenią sobie wyzwania w rozgrywce i poszukiwanie rozwiązań na własną rękę.

Fabuła także ma nie zawieść. Emocjonująca historia głównego bohatera skupia się na motywach wojny i rodziny, a oprócz tego w tytule czeka nas nielinearna narracja z wpływającymi na stan świata wyborami.

UWaga! Gorące informacje!