Premiera Frontier, czyli gry wyścigowej z otwartym światem stworzona w Dreams

Dreams nadal imponuje świetnymi produkcjami stworzonymi przez pasjonatów. Tak jest i tym razem, zaledwie dwie osoby wykonały grę wyścigową o nazwie Frontier. Całość zapowiada się bardzo ciekawie.

9 sierpnia 2021
Na skróty
  • Wczoraj do Dreams trafiła gra wyścigowa Frontier.
  • Stworzyła ją dwójka wielkich pasjonatów, a całość jest już dostępna dla osób, które posiadają Dreams.
  • W produkcji dostępnych jest wiele modeli samochodów oraz środowisk.

Frontier stworzyła dwójka wielkich pasjonatów. Pierwszym z nich jest użytkownik Dreams o pseudonimie sanderobros, który stworzył ją we współpracy z projektantem efektów wizualnych o imieniu SDorin. Zajął się on projektowaniem samochodów, częściami do personalizacji, naklejkami i fizyką maszyn. Sanderobros powiedział też, że do Frontiera zostanie dodanych więcej przedmiotów oraz gra prawdopodobnie niedługo będzie obsługiwała PlayStation VR.

Frontier to gra wyścigowa z otwartym światem. Pozwala ona każdemu zwiedzać mapę w różnych środowiskach, od miasta po pustynię, aż tam, gdzie wiecznie pada śnieg. Dostępnych jest wiele modeli samochodów, a sama gra wygląda naprawdę imponująco. Frontier jest już dostępny dla każdego, kto posiada Dreams. Dreams to podstawowy system projektowania stworzony dla ludzi, którzy nie wiedzą zbyt wiele o tworzeniu gier, ale chcą zagłębić się w proces ich tworzenia.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!