fbpx

Premiera Forza Motorsport już w październiku. Otrzymaliśmy oficjalny zwiastun

12 czerwca 2023,
17:49
Jacek Kowal
Samochody w Forza Motorsport

W połowie maja dostawaliśmy plotki, że Forza Motorsport zostanie wydana w październiku i najwyraźniej pogłoski znowu okazały się prawdziwe. Turn 10 i Microsoft właśnie potwierdzili, że kolejna gra wyścigowa pojawi się jeszcze w tym roku i przywiezie nam pełno niesamowitych emocji.

Kolejny zwiastun Forza Motorsport potwierdza datę premiery

Nie będę was dłużej trzymać w niepewności – otóż Forza Motorsport ma trafić na Xbox Series X/S i PC, a jej premiera zaplanowana jest na 10 października. Posiadacze Xboxa One niech nie czują się jednak pominięci, ponieważ mogą oni skorzystać z Xbox Cloud i także pokazać swoje umiejętności za kółkiem… czy raczej padem.

Sam zwiastun trwa niespełna półtorej minuty i prezentuje nam całkiem sporo rzeczy. O wielu już wiedzieliśmy, ale i tak ogląda się go przyjemnie, zresztą zobaczcie sami:

Jak widzicie, detali samochodom nie brakuje, a warto wspomnieć, że mamy do wyboru ponad 500 pojazdów i mnóstwo słynnych torów z całego świata. Dodatkowo Forza Motorsport ma być najbardziej zaawansowanym symulatorem wyścigów, który zaskoczy nas superrealistyczną fizyką.

Jeżeli więc poczułeś zapach benzyny i spalonej gumy, to pewnie pochodzi on od preoderów, które są już dostępne na oficjalnej stronie gry.