Poznaliśmy zawartość wersji pudełkowych Stray

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej Stray, które ma mieć premierę już za kilka dni. Może i nie jest ona okazała, ale przynajmniej nie kupimy kota w worku.

13 lipca 2022

Na początku czerwca poznaliśmy datę premiery Stray, czyli przygodowej gry o kocie, który jakimś sposobem znalazł się w mieście robotów. Produkcja ma się ukazać już za kilka dni, a mianowicie 19 czerwca na  PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł nie będzie jedynie wydaniem cyfrowym, ale ma również posiadać wersje pudełkowe, a to oznacza możliwość edycji kolekcjonerskiej.

Co znajdziemy w fizycznych edycjach Stray?

Przede wszystkim edycje pudełkowe dostępne będą jedynie dla konsoli PlayStation, a w Polsce nawet wyłącznie na PlayStation 5. O ile posiadacze poczciwej „czwórki”, którym zależy na kolejnym pudełku do kolekcji, mogą je zdobyć za granicą, o tyle pecetowcy całkowicie obejdą się smakiem. Dla nich dostępna będzie jedynie wersja cyfrowa.

Edycja standardowa na PlayStation 5 będzie zawierać jedynie płytę i kolekcję sześciu grafik z gry, a jego cena powinna oscylować około 180 złotych. Wydanie Ekskluzywne, które zostało przygotowane przez firmę iam8bit ma być wzbogacone o lepsze opakowanie, plakat, a także futrzaną naszywkę. Oczywiście płyta i grafiki ze zwykłego pudełka też się tam znajdą. Wersję Exclusive można już zamawiać w przedsprzedaży za około 215 złotych. Niestety fizyczne kopie będą dostępne dopiero 20 września, czyli dwa miesiące po oficjalnej premierze.

Na pocieszenie możecie się zapoznać z pierwszym wrażeniem z rozgrywki, które na swoim Youtube opublikował serwis IGN.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!