Pierwsze wrażenia z rozgrywki w Stray od IGN

Premiera Stray już 19 lipca, a tymczasem IGN dzieli się pierwszymi wrażeniami z rozgrywki. Gra o kocie otrzyma też wersję pudełkową!

9 czerwca 2022
Na skróty
  • Premiera Stray od BlueTwelve Studio zaplanowana jest na 19 lipca.
  • Tytuł pojawi się także w wersji pudełkowej.
  • IGN udostępniło materiał z pierwszymi wrażeniami z gry.

Niedawno poznaliśmy planowaną datę premiery Stray, przygodowej gry o kocie zagubionym w mieście zamieszkanym przez roboty. Tytuł pojawi się już 19 lipca na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5 – także w wersji pudełkowej! Informację o fizycznej edycji udostępniła na swoim Twitterze firma iam8bit, z którą blisko współpracuje Annapurna Interactive, czyli wydawca Stray.

Stray – pierwsze wrażenia z rozgrywki

Na szczęście Stray trafi do sprzedaży już wkrótce. Zanim jednak sami będziemy mogli wcielić się w uroczego kociaka, warto zapoznać się z pierwszymi wrażeniami z rozgrywki, którymi na YouTube podzieliło się IGN. Jonathon Dornbush miał okazję przedpremierowo przetestować grę w postaci około trzydziestominutowej wersji próbnej.

W krótkim wideo zawarty jest materiał ze zwiastuna, a także trochę nowych scen z życia głównego bohatera Stray. Zainteresowani tytułem gracze mogą liczyć na dobre wieści – wygląda na to, że rozgrywka wypada satysfakcjonująco. Produkcja podobno wiernie oddaje kocie zachowania i uwzględnia je w mechanikach oraz designie przestrzeni. Prawdziwy kot musi przecież drapać kanapy i zrzucać przedmioty z wysokości. Co ważne, będzie też specjalny przycisk do miauczenia.

UWaga! Gorące informacje!