Stray otrzymał zwiastun i datę premiery

Przygodowa gra o kocie w świecie zamieszkanym przez roboty otrzymała zwiastun ogłaszający datę premiery. Stray dostępny będzie już w lipcu.

4 czerwca 2022
Na skróty
  • Pojawił się zwiastun ogłaszający datę premiery Stray.
  • Gra od BlueTwelve Studio będzie dostępna na PC, PS4 i PS5 od 19 lipca.

Z okazji State of Play do sieci trafił zwiastun ogłaszający datę premiery przygodowej gry studia BlueTwelve, Stray. Głównym bohaterem tytułu jest kotek, który trafia do cybernetycznego miasta zamieszkanego przez roboty. Żeby powrócić do swojej rodziny, zagubiony zwierzak będzie musiał rozwikłać starożytną zagadkę.

Koncepcja Stray pozwoli graczom na ciekawe interakcje z otoczeniem. Będziemy skradać się, skakać po dachach, wchodzić w trudno dostępne miejsca i… po prostu być kotem. Czasem zabawnym, czasem nieco denerwującym, ale zawsze jednakowo uroczym. W trakcie podróży bohater zaprzyjaźni się także z małym latającym dronem, B12.

Stray – data premiery i platformy

Stray trafi na PC, Playstation 4 i PlayStation 5 już 19 lipca. Grę można kupić w przedsprzedaży na Steamie w obniżonej cenie. Od dnia premiery tytuł dostępny będzie również w ramach PlayStation Plus Premium i PlayStation Plus Extra.

UWaga! Gorące informacje!