Poznaliśmy datę premiery Sonic 3. Film nadbiegnie już w 2024

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już w grudniu 2024 do kin wbiegnie Sonic 3. Biorąc pod uwagę szybkość naszego jeża, raczej nie powinien się on spóźnić.

9 sierpnia 2022

Ostatnimi czasy coraz bohaterów z gier trafia na wielkie ekrany. Z naszym sympatycznym niebieskim jeżem było podobnie, ale ten może się już poszczycić dwiema produkcjami. Teraz Paramount Pictures poinformowało, że trzecia odsłona Sonic the Hedgehog trafi do kin w grudniu 2024.

Sonic 3 zbliża się z prędkością błyskawicy

Zgodnie z Twitterowym profilem Sonica premiera najnowszej odsłony jego przygód ma nastąpić już w 20 grudnia 2024 roku. Oznacza to, że przyjdzie mu rywalizować nie tylko z nowym przeciwnikiem, którym ((Spoiler alert!) bazując na zakończeniu drugiej części) może być Shadow, ale również z Avatarem 2 Jamesa Camerona. Obie produkcje mają pojawić się w okolicy świąt.

Przypomnę, że postać wesołego, niebieskiego jeża pochodzi z kultowych gier, ale dopiero w 2020 sprinter wbiegł na wielki ekran, co z początku nie zapowiadało się zbyt dobrze. Po pierwszych trailerach fanom nie spodobał się zbyt realistyczny wygląd Sonica, ale jak widać, twórcy nie tylko posłuchali widzów, ale też dość dobrze spełnili ich oczekiwania.

Kadr z trailera Sonic Origins

Do tej pory seria, w której występują między innymi James Marsden (Tom Wachowski), Jim Carrey (Doktor Robotnik) cieszy się dość sporym zainteresowaniem, więc nic dziwnego, że trwają pracę nad kolejną odsłoną. Warto wspomnieć, że druga część okazała się najlepszą adaptacją gry w historii.

Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy pójdą za ciosem i Sonic 3 nie tylko zdąży trafić do kin w terminie, ale też będzie równie dobry, jak poprzednie części.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!