Poznajemy nową legendę: Catalyst w Stories from the Outlands: Last Hope od Apex Legends

„Czy kamienie mówią ci co się z nią stało? Nie mówią tylko to co już wiem”. Dowiedzmy się zatem, jaką historię mają nam do opowiedzenia. W filmie związanym z Apex Legends, Stories from the Outlands: Last Hope, poznamy Tresse Smith, nową legendę: Catalyst.

19 października 2022
Na skróty
  • Apex Legends przedstawia nam nową legendę: Catalyst.
  • Data oficjalnego zwiastuna 15. sezonu Apex Legends o nazwie Eclipse to 20 października 2022 roku.
  • W grze dostaniemy nową mapę i wprowadzony zostanie międzyplatformowy system prezentów.

Apex Legends udostępniło nam krótki film Stories from the Outlands: Last Hope z datą premiery oficjalnego zwiastuna 15. sezonu Apex Legends: Eclipse, czyli 20 października 2022 roku.

Apex Legends: Eclipse – nowa legenda i mapa w grze

Apex Legends, Stories from the Outlands: Last Hope opowiada nam historię nowej legendy: Catalyst, która zadebiutuje w 15. sezonie mającym rozpocząć się 1 listopada 2022 roku. Przedstawia on Tressę Smith, doświadczoną terraformerkę i mistrzynię sztuki obrony, która posiada niezwykłą kontrolę nad ferrocieczą, dzięki czemu ma możliwość manipulowania polem bitwy. W filmie zobaczymy tajemnicze kamienie, a po ich rozrzuceniu niczym hazardowych kostek, dostaniemy retrospekcję z przeszłości nowej postaci. W historii Catalyst zostaje pokazane jak Tressa i jej przyjaciółka próbują ocalić swój księżyc, Cleo, i dowiadujemy się, że nasza bohaterka przeszła przez proces zmiany płci.

Czuję jakby cały świat się otworzył, teraz kiedy jestem sobą.

Tressa Smith w Apex Legends | Stories from the Outlands: Last Hope

Poza niezwykle ciekawą postacią, dostaniemy również nową mapę świata na której legendarne postaci będą walczyć o chwałę, sławę i fortunę na pograniczu. 15. sezon w Apex Legends wprowadzi również międzyplatformowy system prezentów, dzięki czemu gracze będą mogli wymieniać się i obdarowywać pojedynczymi przedmiotami lub pakietami legend, skórek na broń czy ozdób. Monety Apex i przedmioty z tematycznych kolekcji nie będą dostępne w prezentowym systemie, jednak możliwe, że w późniejszym terminie nastąpią jakieś zmiany.

Ustrzel grową okazję

Amira El Berrah

UWaga! Gorące informacje!