Port Zeldy: Ocarina of Time na PC wspiera aż do 250 fpsów

Ponad 250 fpsów do osiągnięcia w porcie na PC, Mac OS i Wii U Zeldy: Ocarina of Time. Projekt nazywa się Okręt Harkina i zebrał dziesiątki tysięcy zainteresowanych osób.

18 lipca 2022
Na skróty
  • Zelda: Ocarina of Time ma darmowy port zwany Okręt Harkina.
  • Wszystkie informacje developerzy umieszczają na swoim discordzie, gdzie zebrało się 63 tysiące fanów.

Zeldy: Ocarina of Time jest znana bezpośrednio każdemu starszemu graczowi. Młodszej daty słyszeli niestworzone historie o tym, że jest to najlepsza gra, jaka wyszła. Właśnie teraz jest najlepszy moment, by zagrać i na własne oczy ocenić prawdziwość tych wypowiedzi.

Zelda: Ocarina Of Time port na PC z uruchomionym panelem deweloperskim
Okręt Harkinian pozwala na więcej niż oryginalna Zelda: Ocarina of Time

Nadpływa Okręt Harkinian na PC, Mac OS i Wii U

Tak nazywa się ten nieoficjalny port Zeldy: Ocarina of time – „Ship of Harkinian”. Jak z większością tytułów pochodzących z ubiegłego tysiąclecia, oryginalni developerzy z Nintendo pozostawili ten statek dawno temu. Dlatego też zagorzali fani, będący przy okazji programistami poprawiają swoje ulubione gry. Niedawno naprawiono mający 20 lat problem w Silent Hill 2.

W dzisiejszych czasach praktycznie nikt nie posiada oryginalnej konsoli, na której wydano Zeldę: Ocarina of Time. Co prawda była ona wielokrotnie portowana na nowsze urządzenia firmy Nintendo, nawet na Switchu, ale wiele osób nie chce wchodzić w ekosystem japońskiej firmy. Nigdy natomiast nie była ona wydana na komputerach. Dzięki opublikowaniu na Mac OS, Windows i Wii U, każdy gracz jest wstanie przetestować (niestety nie ma natywnego wsparcia na linuxa).

Krótki opis wszystkich zmian i poprawek Okrętu Harkinian

Samą grę można pobrać z Discorda developerów, już ponad 63 tysiące osób weszło na niego. Jeszcze więcej informacji i wszystkie znane błędy oraz problemy znajdziemy na forum.

UWaga! Gorące informacje!