Ponad milion pirackich legend w Sea of Thieves! Studio świętuje i rozdaje nagrody

Rare ma powody do zadowolenia i z tej okazji do Sea of Thieves trafia specjalny tygodniowy event. Spore bonusy dla zaprawionych wilków morskich i nieco mniejsze dla niedoświadczonych majtków.

5 kwietnia 2022

Aby zostać Legendą Piractwa należy do 50. poziomu w przynajmniej trzech kompaniach handlowych. Osiągnięcie tego w jednej wymaga dużo pracy i czasu, dlatego zdobycie tego tytułu to niemałe wyróżnienie na morzu.

Milion legend w Sea of Thieves? To i jakiś event wypadałoby zorganizować!

I studio Rare, producent odpowiedzialny za grę, tak też uczyniło. Już 5 kwietnia rozpoczęła się seria wydarzeń dla graczy. Dziś zostaną opublikowane „niektóre gorące statystyki dotyczące doświadczenia z Legendą Piratów”.

Jack Sparrow w Sea of Thievs

Pozostały harmonogram prezentuje się następująco:

  • 6 kwietnia HitboTC, które jest partnerem streamingowym wypuści siedmioczęściową serię, którą będzie można obejrzeć na oficjalnych kanałach Twitch Sea of Thieves i Xboxa .
  • 7 kwietnia nastąpi premiera wideo pokazującego Legend of the Veil Voyage, powtarzalnego zadania dostępnego dla Legend.
  • 8 kwietnia rozpocznie weekendowe szaleństwo. Tajemniczy Nieznajomy będzie podwajać exp i złoto zdobyte przez Legendy.
  • 9 kwietnia zostanie ujawniony nowy Legendarny Profil, który pojawi się obok profili społeczności i twórców na oficjalnej stronie gry.
  • 10 kwietnia dostępny będzie jednodniowy mnożnik dla wszystkich graczy, który oferuje premie do złota, reputacji i sławy, a także darmowe fajerwerki Ateny Fortune od Merchant Alliance.
  • 11 kwietnia to ostatni dzień festiwalu i jednocześnie ostatnia szansa by Legendy się zalogowały i otrzymały nietuzinkowy skin w postaci srebrnej przepaski na oko. Dodatkowo tego dnia kończy się promocyjna cena na Emporium.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!