Podkładka Endorfy Cordura Speed L na wyprzedaży za jedyne 59 zł

Pokaz podkładki Endorfy Cordura Speed

W sklepie Morele.net promocji nigdy dość! W chwili obecnej trwa czyszczenie magazynu z ostatnich sztuk, a jednym z ciekawszych przedmiotów który możemy znaleźć na wyprzedaży jest podkładka Endorfy Cordura Speed w rozmiarze L, co daje 45 x 40 cm.

Zakup Endorfy Cordura Speed M w najlepszej cenie:

Podkładka posiada powierzchnie ślizgową wykonaną z materiału 'Cordura’, stąd też pochodzi nazwa. Jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia i przetarcia, ponadto z jednej strony jest powleczony teflonem co daje gładką, hydrofobową powierzchnię.

Endorfy świadomie sięgając po ten materiał stworzyło podkładkę o charakterystyce 'Speed’, wodoodporną, wytrzymałą oraz łatwą w czyszczeniu. Naszywka 'CORDURA FABRIC’ w prawej górnej części zapewnia autentyczność użytego materiału, a ponadto w tym produkcie zastosowano płaskie i eleganckie obszycie.

Promocja trwa do 15 sierpnia do godziny 23:59.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!