fbpx

PlayStation State of Play już za moment. Mamy oficjalną datę wydarzenia

Sony zapowiedziało kolejne wydarzenie State of Play. Odbędzie się ono w czwartek 23 lutego, ogłoszenie znajduje się na oficjalnej stronie PlayStation, więc można być pewnym, że to oficjalna data. Jest to pierwsze State of Play w 2023 roku, gdzie Sony zaprezentuje przede wszystkim nadchodzące gry na PS VR2, a także długo wyczekiwane Suicide Squad: Kill the Justice League.

Co będzie można zobaczyć na nadchodzącym State of Play?

Sony zapowiedziało prezentację pięciu gier na PlayStation VR2, nie sprecyzowano, o które tytuły chodzi. Dodatkowo zobaczymy aż 15 minut gameplayu z wyżej wspomnianego Suicide Squad: Kill the Justice League.

Niedawno Sony zapowiedziało, że przygotowywane jest aż 30 gier na premierę PS VR2. Produkcji będzie znacznie więcej z czasem. Obecnie nie ujawniono nawet wszystkich tytułów, które ukażą się w najbliższych miesiącach.

Na State of Play można więc spodziewać się przede wszystkim gier VR jak Horizon Call of the Mountain. Jest to coś, na czym Sony obecnie skupia najwięcej uwagi. Ponad 30 tytułów do wydania w tak krótkim czasie pozostaje niespotykanym wcześniej wydarzeniem, jeśli chodzi o branżę gier VR. State of Play odbędzie się 23 lutego o 22:00 polskiego czasu.