PlayStation Now z ofertą na lipiec. Do usługi trafia siedem świetnych tytułów

Do PlayStation Now w lipcu trafia siedem nowych tytułów. Posiadacze usługi streamingowej będą mogli zagrać m.in. w Read Dead Redemption 2 czy God of War.

7 lipca 2021
Na skróty
  • Do usługi streamingowej PlayStation Now trafia siedem nowych tytułów.
  • Są to produkcje, takie jak Red Dead Redemption 2, God of War, Nioh 2, Judgment, Moving Out, Olympic Games Tokyo 2020 czy NASCAR Heat 5.
  • Oficjalnie PS Now nie jest dostępne w Polsce, lecz możemy to ominąć, tworząc konto PlayStation i oznaczyć je jako powstałe w regionie obsługującym usługę.

W tym miesiącu do PlayStation Now dołącza solidna oferta siedmiu gier. Są to produkcje, takie jak Red Dead Redemption 2, God of War, Nioh 2, Judgment, Moving Out, Olympic Games Tokyo 2020 oraz NASCAR Heat 5. Wedle informacji podanych przez Sony RDR 2 pozostanie z nami do 1 listopada i jako jedyny dostępny będzie wyłącznie na PS4|5, Judgment natomiast do 4 października 2021. Pozostałych dat opuszczenia gier nie znamy. Nowe tytuły w ramach PS Now są dostępne od 6 lipca na PC i na konsolach PS4 i PS5.

Niestety oficjalnie usługa streamingowa PlayStation Now nie jest dostępna w Polsce, lecz to nie jest problem. Wystarczy założyć konto PlayStation i oznaczyć je jako powstałe w regionie, który obsługuje tę usługę (np. w USA, Niemczech, Belgii).

PlayStation Now w lipcu – opis gier

Red Dead Redemption 2

W ramach opowieści poznajemy historię Artura Morgana, członka gangu i prawą rękę Dutcha van der Linda. Naszym głównym celem jest opieka nad ludźmi należącymi do wspomnianego ugrupowania i obrona ich przed łowcami nagród oraz stróżami prawa. Będziemy kraść, zabijać, zastraszać i łamać prawo na różne sposoby. Poza główną historią możemy wziąć udział w całej masie aktywności pobocznych. Dane nam jest polować na zwierzynę, napadać na banki i sklepy czy brać udział w dodatkowych zadaniach. Dostępny jest również tryb dla wielu graczy – Red Dead Online.

Rozgrywka w Red Dead Redemption 2

God of War

God of War to przygodowa gra akcji przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby. Głównym bohaterem produkcji jest Kratos, który po wydarzeniach z poprzednich części serii udaje się z Grecji na północ Europy. Tam poznaje żonę i zakłada rodzinę. Po śmierci ukochanej zostaje samotnym ojcem i opiekuje się synem – Atreusem. Bohater stara się powstrzymać nordyckie bóstwa, które próbują go zgładzić.

Rozgrywka w God of War

Nioh 2

Nioh 2 to gra akcji RPG, gdzie podczas zabawy zajmujemy się przede wszystkim walką z przeciwnikami. Gracze wyposażeni są w różnorodne bronie, takie jak õ-dachi czy kusarigama. Kiedy uda nam się pokonać wrogiego yokai, mamy możliwość zdobycia Rdzeni Duszy, które służą do poszerzenia wachlarza ataków dostępnych postaci yokai. W miarę rozwoju i postępów zdobywamy nowe umiejętności. Rozgrywka dostępna jest również w trzyosobowym trybie współpracy.

Rozgrywka w Nioh 2

Judgment

Przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w detektywa prowadzącego skomplikowane śledztwa kryminalneJudgment zostało stworzone przez autorów popularnej serii Yakuza, czyli Ryu Ga Gotoku Studio. Jako były prawnik Takayuki Yagami zajmujemy się ściganiem przestępców. 

Rozgrywka w Judgment

Moving Out

Moving Out to kooperacyjna gra zręcznościowa. Rozgrywka polega na jak najszybszym wykonywaniu przeprowadzek w mieście Packmore. W produkcji mamy możliwość rekrutować kolorowe, konfigurowalne postacie jako naszych pracowników. Możemy bawić się w trybie pojedynczym lub w trybie współpracy.

Rozgrywka w Moving Out

Olympic Games Tokyo 2020

Jest to gra wideo stworzona z myślą o Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Produkcja zawiera 18 dyscyplin sportowych, takich jak lekkoatletyka, sporty wodne i gry w piłkę. Całość rozgrywa się w realistycznie odtworzonych miejscach, takich jak Stadion Olimpijski czy Tokyo Aquatics Centre. Mamy możliwość stworzyć od podstaw swojego sportowca, dobierając dla niego umiejętności i kostium. Tytuł oferuje tryb wieloosobowy online, pozwalając rzucić wyzwanie graczom z całego świata.

Rozgrywka w Olympic Games Tokyo 2020

NASCAR Heat 5

NASCAR Heat 5 to gra, która stawia nas za kierownicą samochodów wyścigowych. Ścigamy się na autentycznie odtworzonych 39 torach. W produkcji otrzymujemy do wyboru wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i samochody biorących udział w prawdziwych zawodach NASCAR Cup Series, a także Xtreme Dirt Tour. Możemy bawić się w trybie kariery lub wieloosobowym.

Rozgrywka w NASCAR Heat 5

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!