Pierwsze spojrzenie na Wednesday Addams od Netflixa

Wednesday w reżyserii Tima Burtona trafi jesienią na Netflixa. Pierwsze spojrzenie na Jennę Ortegę w roli tytułowej Wednesday Addams otrzymaliśmy w krótkim teaserze.

6 czerwca 2022
Na skróty
  • Wednesday po raz pierwszy możemy zobaczyć na krótkim teaserze udostępnionym przez Netflix z okazji Geeked Week.
  • Serial w reżyserii Tima Burtona zadebiutuje na platformie streamingowej jesienią tego roku.
  • Wednesday Addams zagra Jenna Ortega.

Z okazji Geeked Week Netflix przygotował dla fanów mnóstwo nowości. Wśród zapowiedzi znalazł się też krótki teaser serialu o Wednesday Addams w reżyserii Tima Burtona. W horrorowo-komediowej produkcji córka Morticii i Gomeza Addamsów trafia do liceum z internatem o nazwie Nevermore Academy, do którego uczęszczali jej rodzice. W nowej szkole, oprócz nauki i nowych znajomości, na dziewczynę czeka też tajemnicza zagadka dotycząca przeszłości jej rodziny.

Kilka dni temu otrzymaliśmy krótki teaser serialu. Teraz w nowym materiale wideo po raz pierwszy możemy przyjrzeć się, jak w pełnej charakteryzacji wygląda grająca główną rolę Jenna Ortega. Pojawia się również ulubieniec wielu fanów Rodziny Addamsów, Rączka!

Wednesday – co wiemy o serialu Netflixa?

Netflixowa premiera Wednesday planowana jest na jesień 2022 roku. Ośmioodcinkowy serial prawdopodobnie zobaczymy w okolicach Halloween. Twórcami są Alfred Gough oraz Miles Millar, którzy wspólnie odpowiedzialni byli za takie projekty jak Kroniki Shannary, Into the Badlands, Smallville i serial Aniołki Charliego z 2011 roku.

W roli tytułowej wystąpi Jenna Ortega, znana m.in. z filmu HBO Max Następstwa, netflixowego hitu Ty, slashera X oraz najnowszego Krzyku. Na ekranie towarzyszyć jej będą Catherine Zeta-Jones jako Morticia i Luis Guzman jako Gomez, a także Gwendoline Christie oraz Christina Ricci.

UWaga! Gorące informacje!