Wednesday od Tima Burtona z teaserem i przybliżoną datą premiery

Już 6 czerwca odbędzie się event Netflix Geeked Week, podczas którego gigant zaprezentuje nadchodzące tytuły, jakie wkrótce uzupełnią bibliotekę serwisu. Już pierwszego dnia imprezy fani będą mieli okazję przyjrzeć się lepiej serialowi Wednesday, a więc nowej produkcji w reżyserii legendarnego już Tima Burtona. Możemy być pewnie jednego – będzie gotycko i mrocznie, a więc dokładnie tak jak przyzwyczaił nas do tego niezwykły artysta.

3 czerwca 2022

Choć Burton nie miał jeszcze okazji pracować przy żadnej z licznych reinkarnacji Rodziny Addamsów, jego styl wydaje się wręcz idealny do tego zadania. Kultowy Sok z żuka czy nawet Batman z 1989 reprezentują dokładnie taki styl, jakiego oczekiwalibyśmy po tego rodzaju serialu. Tymczasem możemy cieszyć się zapowiedzią, w której do uczestnictwa w wydarzeniu zachęca Rączka – bohater dobrze znany fanom tej upiornej rodzinki.

Wednesday – tegoroczny postrach Akademii Nevermore

Akcja serialu będzie miała miejsce podczas licealnych lat Wednesday Addams, której wymykające się spod kontroli moce parapsychiczne z pewnością nie ułatwiają nauki w Akademii Nevermore. Bohaterce przyjdzie rozwikłać zagadkę dotyczącą pewnego zdarzenia, jakie dotknęło jej rodzinę na 25 lat wstecz. W tytułowej roli Jenna Ortega, a dzięki nowemu plakatowi, jaki pojawił się na Licensing Expo, dowiedzieliśmy się o premierze w okresie jesiennym. Zważywszy na charakter produkcji, stawiałbym tutaj na tegoroczne Halloween.

Ustrzel grową okazję

Hubert Kalisz

UWaga! Gorące informacje!