Park Niedźwiedzi dla fanów Patchworka

Pierwszy tydzień kwietnia to czas przewidywany na premierę gry Park Niedźwiedzi od wydawnictwa Lacerta. Ten tileplacement można uznać za odpowiedź na prośby fanów Patchworka, którzy marzyli by zagrać w tę grę w wiecej, niż dwie osoby.

2 kwietnia 2017

Marzyliście kiedyś o zbudowaniu swojego parku z grizzly i innymi majestatycznymi miśkami? Nawet jeżeli nie, to teraz już taka fantazja nie będzie zupełnie wyssane z palca. Parku Niedźwiedzi będziecie rywalizować ze sobą w planowaniu najlepszego zagospodarowania terenu. Będzie musieli zdecydować, który wybieg należy umieścić w pobliżu deptaka, a który zwabi najwięcej turystów w głąb terenu. 

Co prawda Park Niedźwiedzi nie jest autorstwa Uwe Rosenberga – twórcy Patchworka, jednak planszówka wyraźnie do niej nawiązuje. W pudełku znajdziemy mnóstwo kafelków wyglądem przypominających klocki kultowego Tetrisa. Zwolennicy tileplacementów nie przejdą obojętnie obok Parku Niedźwiedzi, albowiem w przedsprzedaży można zakupić go z 25% rabatem.

Natomiast, jeżeli nie ufacie innemu twórcy i czekacie, aż to sam Rosenberg zaproponuje wam coś na więcej osób, uzbrójcie się w cierpliwość, ponieważ na maj Rebel zaplanował premierę polskiej edycji gry Cottage Garden, której tytuł po polsku będzie brzmieć po prostu – Ogródek.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!