fbpx

Paradox refunduje preordery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Będą zmiany w edycjach

8 czerwca 2023,
10:00
Kaja Piaścik
Drzewo w mrocznej świątyni w Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

W Świecie Mroku zapanowało ostatnio nieco chaosu. Gracze, którzy kupili w przedsprzedaży fizyczne kopie Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 otrzymali zwrot pieniędzy za swoje zamówienia.

W środę Paradox Interactive poinformował o nadchodzących zmianach w planowanych edycjach gry, a co za tym idzie, rozpoczął automatyczną refundację preorderów fizycznych kopii. Pieniądze za zamówienia na cyfrowe wersje mają być z kolei zwracane na żądanie kupujących.

W miarę rozwoju będziemy aktualizować edycje gry i zawartość bonusową, chcemy też zapewnić najlepszą wartość tym z was, którzy wspierali nas przez cały ten czas za pośrednictwem cyfrowych zamówień przedpremierowych. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy każdemu, kto zamówił w przedsprzedaży dowolną edycję Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. W ramach tego procesu aktywnie zwracamy pieniądze za wszystkie zamówienia przedpremierowe produktów fizycznych, w tym Edycji Kolekcjonerskiej. Wersje cyfrowe Edycji Pierwszej Krwi, Edycji Bez Sankcji i Edycji Krwawego Księżyca pozostają, ale mogą zostać zwrócone na życzenie.

Paradox Interactive w czerwcowej aktualizacji

Aby nieco osłodzić informację, twórcy dołączyli do oświadczenia pięć nowych screenshotów z gry, które można zobaczyć na oficjalnej stronie Paradox.

Według update’u twórcy planują udostępnić nieco nowości dotyczących Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 we wrześniu tego roku, zatem na więcej informacji możemy liczyć po wakacjach. Gra nie ma na tę chwilę szacunkowej daty premiery, ale można dodać ją do listy życzeń na Steamie, by nie przegapić informacji o nowych edycjach.