fbpx

Overwatch – nowy komiks i wyzwanie Cassidy’ego, Świeża krew, już dostępne

11 listopada 2021,
22:05
Jacek Kowal

W Overwatchu pojawiły się nowe wyzwania, a to oznacza nagrody. Dodatkowo Blizzard wspólnie z Dark Horse stworzył komiks o przygodach Cole’a Cassidy’ego.

Zbliżenie na Twarz Cassidiego

Wyzwanie Cassidy’ego, Świeża krew, jest już dostępne w Overwatchu na wszystkich platformach. Od 9 do 23 listopada gracze mogą zdobywać czasowe nagrody, w tym portret, graffiti i nową, epicką skórkę o nazwie Burza piaskowa dla Cassidy’ego. Tak, Cassidy’ego, ponieważ niedawno nasz kowboj zmienił imię. Więcej o tym pisaliśmy już w artykule na temat zmiany McCree.

Za samą grę można klasycznie zgarnąć 3 nagrody. Są to portret gracza, graffiti i skórka. Dodatkowo uzyskamy nagrody za oglądanie transmisji w dniach 9–23 listopada na wszystkich kanałach w kategorii Overwatch. We wpisie na stronie Blizzarda można sprawdzić, kto i kiedy transmituje.

nagrody za oglądanie transmisji

Po graniu w Overwatch warto się odprężyć przy lekturze komiksu

Blizzard Entertainment, wspólnie z Dark Horse, stworzył nową serię komiksową o rewolwerowcu, który wyrusza w poszukiwaniu nowych bohaterów. Tytuł komiksu to Overwatch: Świeża krew. Scenarzystą jest uznany autor Ray Fawkes, a ilustratorką Irene Koh. Komiks w polskiej wersji językowej dostępny jest na oficjalnej stronie Overwatcha.