Otwarta beta Space Punks od studia Flying Wild Hog wystartuje już niebawem

Studio Flying Wild Hog potwierdziło, iż jeszcze w tym roku dane nam będzie zagrać w pełną wersję izometrycznego looter shootera Space Punks. Ogłoszono również, iż premiera otwartej bety gry wraz z aktualizacją „The Cracked One” odbędzie się już 20 kwietnia, wyłącznie za pośrednictwem platformy Epic Games Store.

29 marca 2022

Przy zakupie jednego z pakietów założycielskich dostępnych na stronie tytułu w Epic Games Store gracze mogli uzyskać dostęp do Space Punks już w lipcu 2021. Teraz, po prawie roku rozwoju, studio Flying Wild Hog ogłasza, iż projekt będzie dostępny dla szerszej społeczności za sprawą otwartej bety, która startuje już 20 kwietnia. Data premiery pełnej wersji nie została jeszcze ogłoszona, lecz możemy być pewni, iż nastąpi ona jeszcze w 2022.

Space Punks – „The Cracked One” update

W oficjalnym komunikacie na stronie studia podano również garść informacji o zawartości, jaką wprowadzi nadchodząca aktualizacja. Gracze będą mieli okazję doświadczyć przebudowy głównej pętli rozgrywki oraz nowego endgamowego trybu w postaci „The Crack”, gdzie w grupie do czterech uczestników w nieskończoność będą oni badać nieznane.

Jak widać live service Space Punks jest prowadzony bardzo dynamicznie i z pewnością już na premierę tytuł zaoferuje wiele opcji zabawy. Finalnie gra ma zostać wydana na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Grafika promująca grę Space Punks
Źródło: Flying Wild Hog, Koch Media
UWaga! Gorące informacje!