Oferta PS Plus na wrzesień – jest bardzo dobrze

Znamy już listę gier, które Sony udostępni swoim subskrybentom w nadchodzącym miesiącu. Na oficjalnym blogu PlayStation właśnie pojawił się wpis informujący o nadchodzących tytułach w ramach abonamentu usługi PlayStation Plus.

26 sierpnia 2020

W końcu się doczekaliśmy. Sony ujawniło, jakie tytuły będą dostępne w tym miesiącu w ramach PS Plus. Posiadacze konsol PlayStation będą mieli we wrześniu powód, a nawet dwa powody do radości. Trzeba przyznać, że oferta z tego miesiąca przedstawia się co najmniej nieźle. Na PlayStation 4 dostępne będą dwa tytuły, czyli bez specjalnych zaskoczeń.

PS Plus na wrzesień ogłoszone!

Mamy tylko nadzieję, że gracze, którzy z początkiem września wracają do szkół, nie przedłożą zabawy w propozycjach z tego miesiąca nad szkołę i nie zapomną o lekcjach. A dopóki jeszcze trwają wakacje, warto ściągnąć tytuły, które Sony przygotowało dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 na sierpień. Jeśli jeszcze nie dodaliście ich do swojej biblioteki, macie na to czas do 31 sierpnia.

Gry dostępne we wrześniu w ramach PS Plus

Pierwsza propozycja, to PUBG. Chyba mało kto spodziewał się battle royala w ramach subskrypcji, ale to całkiem miła niespodzianka. To idealna okazja, żeby wypróbować ten typ gier, jeśli nie mieliście okazji, a jesteście zrażeni do Fortnite. Gra opiera się na dość prostych zasadach. Spadacie na spadochronie prosto na pole bitwy bez żadnego sprzętu. Musicie przechytrzyć 99 innych graczy, zdobyć broń i co najważniejsze – nie dać się zabić. Wyzwanie przetrwania możecie podjąć sami albo ze znajomymi w 4-osobowych zespołach.

Drugą grą dostępną w ramach usługi PS Plus we wrześniu będzie Street Fighter V, czyli klasyk od Capcomu. Tego tytułu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, niech jednak tradycji stanie się zadość. SFV To oczywiście piąta odsłona bijatyki, której pierwsze wydanie Japończycy przedstawili światu jeszcze pod koniec lat 80. Jak zwykle, wszystko sprowadza się do dwóch postaci, stających naprzeciwko siebie, by walczyć na śmierć i życie. W ten tytuł możecie grać zarówno w jedną, jak i we dwie osoby. Do dyspozycji dostajecie tryb fabularny, pojedyncze walki, małe turnieje i sieciowy multiplayer. Street Fighter V na pewno sprawdzi się na imprezach, więc warto dodać go do biblioteki.

Jednocześnie ze specjalnej oferty za 5 dni znikną następujące gry:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

W tym miesiącu zdecydowanie nie ma powodów do narzekań i mamy nadzieję, że taka tendencja się utrzyma. Trzymamy kciuki za kolejne odsłony abonamentowej podróży!

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!