fbpx

Occupy Mars i Rover Mechanic Simulator nadciągają na PC

23 czerwca Elon Musk opublikował tweeta z napisem Occupy Mars oraz małą czerwoną planetą na końcu loga. Cóż, zaszła tu mała pomyłka, ponieważ na obrazku nie widnieje Mars, a czerwony Księżyc. Mimo to studio Pyramid Games odpowiadają na nie z całych sił. Dziś, kiedy temperatura Ziemi stale się podnosi, a nasze domy niemal stają w płomieniach, eksploracja innych planet jest bardziej istotna niż kiedykolwiek.

Occupy Mars to gra z otwartym światem, w której wcielamy się w astronautę, walczącego o przetrwanie w trudnych, marsjańskich warunkach. Przedzieraj się przez pustkowia Czerwonej Planety, pozyskuj surowce, buduj bazę i odkrywaj nowe regiony. A wszystko po to, by uratować ludzkość. Przyszłość Kolonii i gatunku ludzkiego jest w Twoich rękach.

Gra została doceniona przez The Mars Society – organizację zachęcającą do eksploracji i kolonizacji Marsa. Rzućcie też okiem na nowy zwiastun i przekonajcie się sami, że walka o życie na Czerwonej Planecie może być niezwykle emocjonująca. Occupy Mars zostało także nominowane do dwudziestki “Best Indie Games” na Digital Dragons 2019 i pojawiło się w finałach Indie Showcase Competition.

Rover Mechanic Simulator – druga propozycja

A co jeżeli nie jesteś osobą, która lubi nadmiernie ryzykować? Chcesz wziąć udział w pierwszej załogowej misji na Marsa, ale nie przepadasz za piaskiem, chłodem i groźnymi deszczami meteorytów? Spokojnie, dla Ciebie też znajdzie się ważne zadanie! Twoja praca będzie polegać na naprawianiu historycznych łazików NASA, dzięki którym tyle wiemy o Marsie.

Bez względu czy jesteś zdobywcą czy inżynierem, koniecznie dodaj do steamowej Wishlisty również grę o podboju kosmosu – Rover Mechanic Simulator. Daj drugie życie prawdziwym legendom! Na graczy czekają Spirit, Opportunity czy Sojourner. Poziom szczegółowości łazików sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy inżynier NASA.

Wersja beta gry Rover Mechanic Simulator będzie po raz pierwszy zaprezentowana szerokiej publice jeszcze w tym miesiącu, podczas Science and Technology Show Zone na European Rover Challenge!

Przewidywane daty premier:

Rover Mechanic Simulator: jesień 2019 – Early Access
Occupy Mars: 23 marca 2020 – Early Access