fbpx

Call of Duty znowu trafia na Steama. 3 kolejne gry Activision zostały dodane przez Valve

Właśnie zostały dodane 3 nowe gry z serii Call of Duty na platformę Steam. Teraz za pośrednictwem serwisu Valve można i kupić poniższe tytuły:

  • Call of Duty: Black Ops Cold War (2020)
  • Call of Duty: Vanguard (2021)
  • Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Do 23 marca można kupić każdą z powyższych gier za 144,50 zł, co oznacza 50% zniżki względem oryginalnej ceny. Po określonej wyżej dacie trzeba będzie wydać dwukrotnie więcej.

Czy przyszłe gry z serii Call of Duty będą dodawane na platformę Steam w dniu premiery?

Wszystkie tytuły z serii Call of Duty do odsłony World War 2 z 2017 roku były dodawane na platformę Steam w dniu premiery. Później przerwano taką współpracę, wznowiono ją, dopiero gdy wyszło nowe Modern Warfare 2. Niedługo później na platformę Steam trafiło Call of Duty: Warzone 2.0. Czy kolejne gry z serii będą od razu dodawane do sklepu Valve? Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ Microsoft przejmuje Activision Blizzard i chce zwiększać dostępność do wszystkich tytułów.

W tym roku pojawi się kolejna odsłona z serii Call of Duty. Tytuł czy data premiery nie są obecnie znane, jednak wiemy, że to kontynuacja Modern Warfare 2. Według przecieków produkcja będzie zawierać wiele nowości, ale otrzymamy tam także niektóre elementy z poprzedniej odsłony.