Obi-Wan Kenobi z nowym zwiastunem. Premiera serialu już w maju na Disney+

Z okazji dnia Gwiezdnych Wojen serial Obi-Wan Kenobi otrzymał nowy trailer oraz plakat. Tytuł pojawi się jeszcze w tym miesiącu na Disney+.

4 maja 2022
Na skróty
  • Pojawił się nowy zwiastun oraz plakat serialu Obi-Wan Kenobi.
  • Produkcja trafi na platformę Disney+ już 27 maja.

May the 4th be with you!

Dziś 4 maja, czyli dzień Gwiezdnych Wojen. Z tej okazji fani uniwersum Star Wars otrzymali od Disneya prezent – nowy zwiastun oraz plakat serialu Obi-Wan Kenobi. Pierwszy trailer zobaczyliśmy w marcu, a teraz w oczekiwaniu na nadchodzącą wielkimi krokami premierę możemy nieco lepiej przyjrzeć się postaciom i sceneriom planety Tatooine.

Obi-Wan Kenobi – premiera w maju na Disney+

Obi-Wan Kenobi pojawi się już 27 maja na platformie Disney+. W dniu premiery udostępnione zostaną dwa z sześciu odcinków, a fabuła rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów.

W tytułowej roli powróci oczywiście Ewan McGregor. Hayden Christensen ponownie wcieli się w Lorda Vadera, zaś Joela Edgertona oraz Bonnie Piesse jeszcze raz zobaczymy jako Owena i Beru Lars. W serialu wystąpią także Moses Ingram, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell i Benny Safdie. Za reżyserię odpowiada Deborah Chow.

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi na plakacie serialu
Żródło: Disney+
UWaga! Gorące informacje!