NZXT stworzyło magnetyczny uchwyt na słuchawki dla fanów Mass Effecta

W tym roku NZXT postanowiło świętować Dzień N7 w wielkim stylu. Jak co roku, dzień ten przypadał 7 listopada, a jego nazwa pochodzi od rangi Systems Alliance z trylogii Mass Effect.

10 listopada 2021

Uchwyt NZXT Mass Effect Puck ma kształt krążka. Przedstawia on pieczęć sił specjalnych N7 i oznacza, że jego posiadacz może poszczycić się ukończeniem programu szkoleniowego tej niezwykle poszukiwanej klasy specjalnej.

NZXT Mass Effect Puck – magnetyczny uchwyt na headset, gogle VR i plątające się przewody

Prezentowane akcesorium to nie tylko dodatek, który ma stanowić świetny sposób na okazanie dumy w Dniu N7. NZXT Mass Effect Puck to bowiem magnetyczny uchwyt pozwalający graczom stylowo przechowywać headsety, gogle VR lub zorganizować okablowanie na obudowie komputera.

Uchwyt na słuchawki NZXT Mass Effect z headsetem
Źródło: NZXT

Tak jak w przypadku wszystkich produktów należących do serii NZXT CRFT, liczba egzemplarzy tytułowego akcesorium będzie limitowana. Dzięki temu NZXT Mass Effect Puck ma stać się ekscytującym i wyjątkowym produktem dla każdego fana gry lub aspirującego bohatera galaktyki.

Magnetyczny uchwyt z pieczęcią sił specjalnych N7 będzie dostępny w ciągu kilku tygodni. Producent wycenił go na około 140 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Jacek Lisiecki

Zawodowo fotograf, hobbystycznie pasjonat sprzętu komputerowego i gier wideo wszelkiej maści. Ze słowem pisanym ściśle związany od kilkunastu lat. Każdą wolną chwilę poświęca na łączenie tego, co szczerze kocha w życiu robić.
UWaga! Gorące informacje!