Cooler Master CH331 – trwałość i dźwięk na pierwszym miejscu

Cooler Master prezentuje nowy headset dla graczy. CH331 stawia na wysoką trwałość za sprawą metalowej konstrukcji, a także wysoką jakość audio 50-milimetrowych przetworników.

31 sierpnia 2022
Na skróty
  • Cooler Master wprowadza na rynek nowy zestaw słuchawkowy.
  • CH331 stawia na trwałość i wysoką jakość audio.
  • Headset posiada dźwięk przestrzenny 7.1 oraz podświetlenie RGB.
  • Nowe słuchawki zadebiutują już we wrześniu.

Cooler Master, producent peryferii i komponentów komputerowych, wprowadza do swojej oferty nowy headset dla graczy – CH331. Najnowszy zestaw słuchawkowy skupia się na trwałości i dźwięku. Twórcy zrezygnowali z dodatkowych funkcjonalności na rzecz udoskonalenia i utrwalenia podstaw. Duże przetworniki oraz wykorzystanie wewnętrznego interfejsu audio powinno zadowolić większość użytkowników.

Prezentacja słuchawek Cooler Master CH331
Źródło: Cooler Master

Wytrzymała stalowa konstrukcja Cooler Master CH331

Zestaw CH331 to przewodowe słuchawki zakończone wtykiem USB-A. Producent skupił się na podstawowych elementach. Między innymi na trwałości, wykorzystując stalową ramę. Oprócz samego pałąka, który stał się już standardem, dodatkowym fragmentem z metalu jest uchwyt mocujący muszle. Cooler Master zastosował w najnowszym headsecie nauszniki o owalnym kształcie, wypełnione miękką pianką owiniętą skórą PU. Całość ma zapewnić minimalny ucisk i zapewnić maksymalny komfort pracy.

Mimo skupienia się twórców na podstawach, nowe słuchawki dostały kilka ciekawych udogodnień. Cooler Master CH331 oferują dźwięk przestrzenny 7.1, a także subtelne i eleganckie podświetlenie RGB. Przetworniki o średnicy 50 mm grają w standardowym paśmie od 20 Hz do 20 kHz. Na przewodzie znalazło się miejsce na pilot. Miłym dodatkiem jest odpinany mikrofon zakończony wtykiem Jack.

Zestaw słuchawkowy Cooler Master CH331 został wyceniony na 39,99 $. Data sprzedaży została zaplanowana na połowę września 2022.

UWaga! Gorące informacje!