Nowy zwiastun Tekkena 8 prezentuje kolejną wojowniczkę. Przed wami Zafina

15 stycznia 2024,
10:05
Jacek Kowal

Twórcy przedstawiają nam kolejną wojowniczkę, która pojawi się w Tekkenie 8. W nowym trailerze możemy zobaczyć Zafinę, którą weterani serii mogą już kojarzyć.

Zafina w Tekken 8

Premiera Tekkena 8 zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy zaczęli obsypywać nas zwiastunami. Kilka dni temu zobaczyliśmy materiał prezentujący pewną uroczą pandę, czyli jedną z grywalnych postaci, a dziś ponownie udostępnili zwiastun z kolejną wojowniczką. Tym razem poznaliśmy Zafinę.

Zwiastun z Zafiną reklamuje Tekkena 8

Zafinę możecie kojarzyć jeszcze z Tekkena 6, bo to tam zadebiutowała nasza pani astrolog. To tam pomaga nam ostatecznie pokonać zło, które pieczętuje w swoim ramieniu. Mogła ona później wykorzystywać jego moc, ale najwyraźniej zaczęła tracić nad nią kontrolę.

Oczywiście dalej jest ona zwinną akrobatką, a zasięg jej ciosów pozwala atakować z bezpiecznej odległości. Do tego dochodzi jeszcze wspomniane wzmocnienie, którym są moce Azazela, więc może się okazać bardzo wymagającym przeciwnikiem. Zresztą zobaczcie sami:

Tekken 8 ma się ukazać już 26 stycznia na Xbox Series X/S, PS5 i PC. W grze pojawi się 32 wojowników, a także nowy fabularny tryb dla jednego gracza: Arcade Quest. Warto też wspomnieć o dostępnym od 14 grudnia demie, które możecie pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony.