Nowy zwiastun Oxide Room 104. Premiera gry już w maju

Oxide Room 104 zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na nadchodzącą premierę pierwszoosobowego horroru w klimacie Piły studio WildSphere zaprezentowało fanom nowy zwiastun.

12 kwietnia 2022
Na skróty
  • Premiera Oxide Room 104 zaplanowana jest na maj.
  • Gra będzie dostępna na PC, PS5, PS4, Xbox One i Series X/S oraz Nintendo Switch.

Fani potworów, body horroru oraz historii o desperackiej walce o przetrwanie powinni zachować czujność. Premiera Oxide Room 104 czeka tuż za rogiem.

Fabuła tytułu inspirowanego klasykami gatunku takimi jak Silent Hill i Ludzka stonoga skupia się wokół głównego bohatera o imieniu Matthew, który zamierza ubić interes w przydrożnym motelu. Wkrótce potem Matthew budzi się w wannie w pokoju 104 – od tej pory jego jedynym celem jest wydostanie się z pułapki. Utrzymanie się przy życiu nie będzie jednak proste, bo tropem głównej postaci podąża pewne żądne krwi stworzenie…

Oxide Room 104 – co wiemy o premierze?

Z pewnością zapowiada się pełnokrwisty, brutalny horror, ale oprócz gore możemy spodziewać się także wątków psychologicznych. Miłośnicy brzemiennych w skutki decyzji także powinni być zadowoleni. Ucieczka i przetrwanie (lub też śmierć) Matthew będą zależały od kombinacji podejmowanych przez gracza wyborów.

Nowy trailer nie odkrywa zbyt wiele, jednak jakiś czas temu Barry Dunne, który użycza głosu głównemu bohaterowi Oxide Room 104, udostępnił fragment z początku rozgrywki. Materiał można obejrzeć na jego kanale na YouTube, IGS – Impact Game Station.

Nie znamy dokładnej daty wydania Oxide Room 104, ale premiera zaplanowana jest na maj. Aby nie dać się zaskoczyć, oczekującym w napięciu graczom polecamy już teraz dodać tytuł do listy życzeń na Steamie. Horror pojawi się w wersjach na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz komputery osobiste.

UWaga! Gorące informacje!