Nowy zwiastun Kangura Kao. Gra o skocznym wojowniku już w tym miesiącu

Czasy nostalgii coraz bliżej. Do Internetu wskoczył kolejny zwiastun Kangurka Kao, nowej gry od Tate Multimedia. W trailerze odświeżonego klasyka z lat dzieciństwa poznajemy rodzinę i przyjaciół naszego torbacza.

14 maja 2022

Któż nie pamięta Kangurka Kao? Był on prostą, ale jakże uroczą platformówką. Jakiś czas temu Dorota z naszej redakcji przekazała Wam dokładną datę premiery, która ma nastąpić 27 maja tego roku. Teraz Tate Multimedia publikuje kolejny trailer swojej odświeżonej gry.

Kangurek Kao i jego drużyna

W filmie możemy zapoznać się z rodziną i przyjaciółmi Kangurka Kao,, którzy będą nam towarzyszyć podczas gry.

Pierwszym z nich jest koala (chyba) Walt. Jest on mistrzem sztuk walk a także mentorem Kao. Podobno nauczył się walczyć zanim opanował chodzenie.

Drugą jest matka naszego kangura. Ma na imię Marlene, ale jest zwana Żelazną Damą. Wynika to z faktu, że pomimo bycia dobrą i życzliwą osobą skrywa swoje emocje za pokerową miną.

Ostatnią postacią jest Gadget. Zapewne jest on pelikanem a jednocześnie wynalazcą. To przyjaciel Kao, którego największymi pasjami są wynajdywanie kolejnych wynalazków a także różne przemyślenia.

Jak już wspomniałem gra wskoczy 27 maja a zagramy w nią na PlayStation 4 i 5, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch i oczywiście PC.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!