Kangurek Kao otrzymuje dokładną datę premiery

Dzisiejsze ogłoszenie Tate Multimedia stało się miłą niespodzianką dla osób czekających na nową odsłonę Kangurka Kao. Gra ma zadebiutować jeszcze w maju tego roku.

21 kwietnia 2022

Do tej pory gracze musieli zadowolić się dość orientacyjną datą premiery nowego Kangurka Kao, mieszczącą się pod ogólnym określeniem „w 2022 roku”. Dzisiaj jednak Tate Multimedia podzieliło się szczegółami. Tym samym wiemy, że Kangurek Kao zadebiutuje już 27 maja. Tytuł trafi zarówno na PC, jak i konsole – PlayStation 4 i 5, Xboxa One i Series X/S oraz Nintendo Switch.

Kangurek Kao – edycje gry i cena

Chętni na zanurzenie się w kolejnych przygodach najsłynniejszego kangura w historii gier będą mogli wybierać pomiędzy pudełkowym a cyfrowym wydaniem tytułu. W pierwszym przypadku możliwe stanie się sięgnięcie po choćby Superskoczną Edycję, zawierającą zestaw bonusów. W drugim nie będzie, co prawda, gadżetów w postaci magnesów czy naklejek, za to twórcy podzielili się już jej ceną. Za cyfrową wersję Kangurka Kao zapłacimy 29,99 $. Aby zachęcić nas jeszcze bardziej do sięgnięcia po grę, Tate Multimedia opublikowało również jej nowy zwiastun, pełen fragmentów gameplayu prezentujących tytułowego bohatera w akcji.

Początek gry na ekskluzywnym materiale

Co ciekawe, na kanale GameByte na YouTube pojawił się dzisiaj zapis pierwszej godziny rozgrywki z Kangurka Kao. Bohater rozpoczyna w nim swoją przygodę, znajduje rękawice bokserskie ojca i powoli uczy się, jak poruszać się po świecie. Całość można obejrzeć na filmiku poniżej.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!