W GTA Online zagramy bez posiadania PS Plus

Deweloperzy ze studia Rockstar Games przygotowali interesującą promocję skierowaną do użytkowników PlayStation, będących jednocześnie fanami Grand Theft Auto V, ale niewykupujących subskrypcji PS Plus.

26 lipca 2018

Czerpiesz przyjemność z grania w GTA V na PlayStation, ale nie inwestujesz w subskrypcję PS Plus, przez co nie masz możliwości spotkania innych graczy na mapie Los Santos i okolic? Studio Rockstar Games, we współpracy z Sony, przygotowało promocję, która rozwiąże ten problem. Od dnia dzisiejszego do 6 sierpnia GTA Online jest dostępne zupełnie za darmo dla wszystkich – a więc także dla graczy, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Oczywiście, konieczne jest posiadanie własnej kopii Grand Theft Auto V.

Warto zaznaczyć, że udostępniona wersja GTA Online jest wersją pełną, obejmującą całą zawartość do tej pory dostępną w tymże rozszerzeniu. Rozgrywka w trybie wieloosobowym praktycznie nie różni się od tej, którą mieliście okazję poznać podczas zapoznawania się z kampanią dla pojedynczego gracza – chociaż nie wcielimy się w niej w postać Trevora, Michaela ani Franklina.

Do GTA Online zmierza nowe rozszerzenie! After Hours tuż za rogiem

Poniżej prezentujemy zwiastun najnowszego dodatku do GTA Online, noszącego tytuł After Hours. Dodana w nim zawartość, obejmująca przede wszystkim bardzo dużą liczbę nowych pojazdów, jest także objęta najnowszą promocją.

Trzeba przyznać, że ukłon deweloperów ze studia Rockstar w stronę graczy jest miłym gestem – szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy więcej osób będzie miało możliwość zapoznać się z GTA Online i – być może – przekonać się do aktywowania subskrypcji PlayStation Plus.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!