fbpx

Nowy zwiastun Genshin Impact. Animowana zapowiedź historii Akitsu Haneasobi

Zwiastun Akitsu Haneasobi dla Genshin Impact wprowadza gracza w wyzwanie eventowe będące grą wyjętą niczym z japońskich festiwali. Wraz z dobrą zabawą poznajemy historię przyjaźni, której towarzyszy rywalizacja.

Na skróty
  • HoYoverse udostępnił zapowiedź historii z grą Akitsu Haneasobi dla Genshin Impact.
  • Wydarzenie potrwa do 2 stycznia 2023 roku.
  • W puli eventowych nagród jest czterogwiazdkowy miecz EM.

HoYoverse producent Genshin Impact, udostępnił 19 grudnia tego roku krótką animowaną zapowiedź historii Akitsu Haneasobi. Jest to dodatek do trwającego aktualnie wydarzenia Inazuma Akitsu Kimodameshi, Test of Courage. Event ma być dostępny do 2 stycznia, a w nim zdobędziemy między innymi unikalny czterogwiazdkowy miecz EM.

Zagrajmy w Akitsu Haneasobi podczas festiwalu w świecie yōkai w Genshin Impact

Wydarzenie Akitsu Kimodameshi składa się z trzech części: pierwsza to test odwagi dostępny od 15 grudnia, druga to nawiedzone opowieści dostępne od 17 grudnia, a trzecia to prądy życia dostępne od 19 grudnia. Aby wziąć udział w evencie, nasza ranga przygody w Genshin Impact powinna być na poziomie 30 lub wyższym. Musimy również ukończyć Ritou Escape Plan, część z Archon Quest Chapter II: Act I – The Immovable God and the Eternal Euthymia oraz Arataki Itto Story Quest Taurus Iracundus Chapter: Act I – Rise Up, Golden Soul. W przypadku nie zrealizowania drugiego questa, do wydarzenia możemy dostać się poprzez Quick Start na stronie eventu.

Opublikowany teaser z Genshin Impact przedstawia historię samuraja, który przekracza granicę świata duchów, yōkai. Trafia on na festiwal kwiatów w Mikawie czyli dawnej prowincji Japonii będącą obecnie wschodnią częścią Aichi, prefektury na wyspie Honsiu. Podczas zabawy nawiązuje się przyjaźń pomiędzy yōkai a samurajem. Zawierają oni obietnicę, aby co dziesięć lat spotykać się ponownie. Dotrzymują jej i stają się najlepszymi przyjaciółmi. Ostatecznie zamiast stanąć do walki w trakcie któregoś z kolei spotkania, postanowili zagrać po raz ostatni w Akitsu Hazura (Haneasobi).

W grze Akitsu Haneasobi chodzi o to aby za pomocą hagoity (drewnianej paletki) skierować piłkę do wyznaczonego celu. Gra sprawdza szybkość, wytrzymałość i kontrolę kierunku uczestnika. W zabawie możemy uczestniczyć sami, ale możemy również współpracować lub rywalizować z innymi. Aby w pełni cieszyć się i czerpać jak najwięcej z gry musimy znaleźć godnego sobie przeciwnika.