Nowy trailer Flames of Ambition – dodatku do The Elder Scrolls Online

Na platformie YouTube pojawił się zwiastun dodatku do The Elder Scrolls Online zatytułowanego The Flames of Ambition. Jest to pierwsze rozszerzenie powiązane z przygodą Gates of Oblivion. Dodatek zadebiutuje na PC i Stadia już dzisiaj.

8 marca 2021
Na skróty
  • Wypuszczony został nowy zwiastun dodatku The Flames of Ambition.
  • Dodatek zawierać ma nowe lochy oraz być początkiem trwającej rok przygody o nazwie Gates of Oblivion.

Udostępniony został nowy zwiastun debiutującego dzisiaj dodatku Flames of Ambition. Według zapewnień twórców ma on oferować dwa nowe lochy, który zatytułowane będą Cauldron oraz Black Drake Villa. Razem z premierą tego dodatku zadebiutuje patch do gry, który przemodeluje sposoby rozwoju postaci. Zarówno rozszerzenie, jak i aktualizacja zostaną udostępnione dzisiaj na PC i Stadii, a 16 marca na Xbox One i PS4.

Dodatek Flames of Ambition to pierwsze rozszerzenie trwającego rok wydarzenia

Aktualnie debiutujące DLC jest pierwszym z serii dodatków połączonych z trwającą rok opowieścią Gates of Oblivion. Dalsze dodatki mają przenieść bohatera do różnych lokacji w Blackwood – miejsca połączonego fabularnie z grą The Elder Scrolls: Oblivion. Cała opowieść ma tyczyć się Mehrusa Dagona oraz jego pomocników.

Następnym dodatkiem z tej opowieści ma być debiutujące w czerwcu The Elder Scrolls Online: Blackwood, które pozwoli przenieść się m.in. do miasta Leyawiin. W związku z opowieścią Gates of Oblivion mają jeszcze pojawić się dwa kolejne rozszerzenia w drugiej połowie roku.

The Elder Scrolls Online to gra MMORPG osadzona w uniwersum, które dało nam takie kultowe gry, jak Morrowind, Oblivion czy Skyrim. Wydarzenia w niej przedstawione mają miejsce przed fabułą ostatniej z wymienionych części cyklu. Gra jest typowym MMO – możemy samotnie lub z w drużynie przeżywać fabularne przygody oraz rozwijać swoje postacie.

GAMESGURU

Gamer od 5 roku życia. Gra we wszystko od F1, przez jRPG po strategię. Z wykształcenia marketingowiec, z pasji dziennikarz i mistrz w sesjach papierowych RPG.
UWaga! Gorące informacje!