fbpx

Nowy gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty

Deweloperzy ze studia Team Ninja opublikowali nowy, 10-minutowy gameplay z nadchodzącego Wo Long: Fallen Dynasty.

Na skróty
  • Na kanale IGN pojawił się ekskluzywny zwiastun gry Wo Long: Fallen Dynasty.
  • Udostępniony zapis rozgrywki skupia się wyłącznie na walce i eksploracji.
  • Materiał nie zawiera cięć i przerywników filmowych.

W serwisie YouTube pojawił się 10-minutowy zwiastun gry Wo Long: Fallen Dynasty, który w całości stanowi zapis rozgrywki pełnej eksploracji oczywiście walki, która stanowi kwintesencję tytułu od Team Ninja. Poniższy zwiastun nie zawiera żadnych przerywników filmowych, można zatem nacieszyć oczy solidną porcją niczym nieskrępowanego, efektywnego spektaklu.

10 minut rozgrywki prosto z Wo Long: Fallen Dynasty

Soulslike, który garściami czerpie z gatunku zapoczątkowanego przez firmę From Software to gra o wysokim poziomie trudności, w której kluczowe okaże się poprawne wyprowadzanie śmiercionośnych cięć i wyćwiczenie wykonywania uników, trafiając idealnie w wąskie okna czasowe. Wo Long: Fallen Dynasty zabierze nas do fantastycznej krainy inspirowanej chińską mitologią, co wyraźnie odróżnia dzieło od wspomnianych wcześniej produkcji From Software.

Produkcja ukaże się już za 3 miesiące, a z zaprezentowanych teraz i wcześniej trailerów, możemy spodziewać się produkcji co najmniej tak dobrej, jak poprzednie gry wydane przez Team Ninja, czyli antologię Nioh. Nic nie wskazuje na również na to, by zapowiedziana data premiery, ustalona na 3 marca 2023, miała zostać nagle przesunięta.

Wo Long: Fallen Dynasty ukaże się na PC, Xbox One, Xbox Series X, PS4 i PS5, a Abonenci Xbox Game Pass otrzymają dostęp do Wo Long: Fallen Dynasty już w dniu premiery.