fbpx

Legacy of the Sith – nowe rozszerzenie z okazji zbliżającej się 10. rocznicy Star Wars: The Old Republic

Razem ze zbliżającymi się obchodami 10. rocznicy gry Star Wars: The Old Republic zapowiedziane zostało nowe rozszerzenie, które ma trafić do graczy już w przyszłym miesiącu. Rozwinie ono grę pod względem rozgrywki oraz doda kolejną część historii.

Na skróty
  • Zapowiedziane zostało nowe rozszerzenie do gry Star Wars: The Old Republic.
  • Kontynuować będzie opowieść wokół głównego antagonisty produkcji – Dartha Malgusa.
  • Debiut dodatku zapowiedziany został na 14 grudnia.

Star Wars: The Old Republic przygotowuje się do okrągłej rocznicy swojego wydania. To początkowo dostępne w subskrypcji, a aktualnie darmowe MMO obchodzić będzie niedługo już 10 lat funkcjonowania. Twórcy z tej okazji odświeżyli ostatnio wszystkie trailery gry, których rozdzielczość została podniesiona do 4K. Oprócz tego stworzony został specjalny zwiastun podsumowujący 10 lat działania produkcji. Pod jego koniec znajduje się tytuł oraz data premiery nowego rozszerzenia.

Legacy of the Sith, czyli nowe rozszerzenie do SW:TOR

Dodatek zatytułowany będzie Legacy of the Sith. Na związanym z dodatkiem specjalnym streamie twórcy powiedzieli, że fabuła mocno związana będzie z głównym antagonistą produkcji, czyli Darthem Malgusem. Akcja dziać będzie się w dużej mierze na planecie Manaan, która znana będzie na pewno fanom RPG Star Wars: Knights of the Old Republic. Oprócz tego jednak w trakcie historii odwiedzimy także wiele innych lokacji rozsianych po całej galaktyce.

Zmiany w Legacy of the Sith

Standardowo wprowadzonych do gry zostanie trochę nowości związanych z rozgrywką. Podniesiony ma zostać limit poziomów, dodane zostaną całkiem nowe lokacje, a także rodzaje aktywności. Rozbudowany ma też zostać system walki dla klas, który stanie się bardziej elastyczny i pozwoli na lepsze dostosowanie postaci do naszych preferencji.

Dodatek zadebiutować ma już niedługo – 14 grudnia bieżącego roku. Razem z trzema innymi wypuszczonymi wcześniej rozszerzeniami będzie dostępny za darmo dla wszystkich subskrybujących. Ma on być pierwszym dużym wydarzeniem roku rocznicowego, a dalsze obchody maja trwać przez cały 2022 rok. Póki co nie wiadomo jeszcze, jak świętowana przez ten rok będzie ta rocznica.