fbpx

Seria Hitman otrzymała premierowy zwiastun filmowy dla trybu Freelancer

15 stycznia 2023,
19:13
Amira El Berrah

Ostatnio dowiedzieliśmy się o rebrandingu serii Hitman na Hitman World of Assassination. Teraz pojawił się nowy zwiastun filmowy dla trybu Freelancer, a wraz z nim data premiery dodatku.

Agent 47 odwrócony tyłem na tle mapy

Hitman doczekał się oficjalnego zwiastuna filmowego dla nadchodzącego trybu Freelancer, który ma pojawić się 26 stycznia 2023 roku. Jest to jeden z największych i najbardziej wyczekiwanych dodatków do gry, trafi on na wszystkie platformy.

Co czeka na nas w tym miesiącu w serii Hitman?

IO Interactive na początku tego miesiąca ogłosiło, że trylogia Hitman nie będzie już sprzedawana osobno. Zamiast tego wszystkie części zostaną połączone w Hitman World of Assassination, co między innymi ma ułatwić użytkownikom formę zakupu gry.

Tryb Freelancer do trzeciej części Hitmana pierwotnie został ogłoszony na początku 2022 roku, jednak później informacje wycofano. Potencjalny czas jej premiery nie został wtedy ujawniony. Teraz wiemy już, że dodatek ma zostać uruchomiony 26 stycznia wraz z rebrandingiem Hitmana 3.

W trybie Freelancer możemy się spodziewać między innymi strategicznego planowania, większej swobody gracza i dodatkowych, tworzonych niezależnie od siebie elementów. Zapewni nam to kilka nowych możliwości rozgrywki w standardowej grze. Jako Agent 47 weźmiemy udział w niektórych kampaniach, aby wyeliminować określone cele w różnych lokalizacjach. Dzięki temu zmienimy ogólny przebieg gry, a według twórców każdy wybór będzie miał w tym przypadku znaczenie. Freelancer, jak sama nazwa wskazuje, umożliwi graczowi nie tylko wcześniej wspomnianą większą swobodę, ale i większą ilość pracy w roli zabójcy.

Główną grę mogliśmy opisać jako VIP-owską wersję bycia zabójcą, gracz ma organizację, która znajduje dla niego cele i dostarcza szczegółowe odprawy oraz sprzęt, więc część pracy Agenta 47 zostaje wykonana za niego. W HITMAN: Freelancer nie wygląda to w ten sposób. To znacznie bardziej niezależne doświadczenie, w którym wiele pracy związanej z faktem bycia zabójcą jest oddawane w ręce gracza.

IO Interactive