Aktualizacja 1.2.1 do Assassin’s Creed Valhalla zmierza na serwery

Już jutrzejszego popołudnia do gry Assassin’s Creed: Valhalla trafi aktualizacja o numerze 1.2.1. Oczekiwaliście nowości w świecie wikingów spod skrzydeł Ubisoftu? Niniejszym wasze modlitwy zostały wysłuchane.

28 kwietnia 2021
Na skróty
  • W ramach najnowszego update’u wprowadzono wiele przydatnych funkcji oraz usunięto błędy.
  • Rozmiary łatek zależą od platformy, na której gramy.
  • Aktualizacja zostanie dodana do gry już jutro o godz. 13:00 czasu polskiego.

Ubisoft przygotował update do wersji 1.2.1 w grze Assassin’s Creed Valhalla. Cała zawartość zostanie udostępniona graczom już jutro o godzinie 13:00 czasu polskiego. Aktualizacja wprowadza całą serię ulepszeń oraz przygotowuje grę pod nadchodzące rozszerzenie o tytule Gniew Druidów (Wrath of the Druids), którego premiera została przesunięta przez twórców dwa tygodnie temu. Debiut dodatku obecnie jest planowany na 13 maja.

Przy okazji patcha naprawiono m.in. błędy związane z misjami, aktywnościami pobocznymi. Dodatkowo szczególną uwagę zwracają trzy nowe umiejętności: Chłodny gniew, Oko północy i Wściekły gniew. Wszystkie mają taką samą funkcję – sprawiają, że ataki wrogów nie wytrącają postaci z równowagi przy wykonywaniu ataków wręcz i celowaniu z łuku.

Aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla – co zawiera?

  • Wydłużono czas trwania zdolności Okrzyk bojowy.
  • Naprawiono usterkę, w wyniku której atuty Wirująca śmierć oraz Ukąszenie Vordra zapewniały wyższy, niż zakładano, procentowy współczynnik powodzenia.
  • Naprawiono usterkę, w wyniku której postać gracza nie mogła wchodzić w interakcję z postaciami niezależnymi i właścicielami budynków w Kruczej Przystani.
  • Naprawiono różne usterki związane z migotaniem na mapach rzecznych najazdów.
  • Naprawiono kilka usterek związanych z pracą kamery.
  • Naprawiono różne usterki związane z grafiką, oświetleniem oraz teksturami.
  • Naprawiono różne usterki związane z nieprawidłowymi efektami dźwiękowymi.

To oczywiście nie wszystko. Aby zobaczyć pełną listę nowości należy przejść na oficjalną podstronę komunikatu poświęconego Assassin’s Creed: Valhalla.

Assassin's Creed Valhalla

Rozmiar łatki różni się w zależności od platformy, a nawet naszej lokalizacji – około 13 GB na Xbox One, 14 GB na PC, 16 GB na Xbox Series X / S, 5,5 GB na PS4 i od 5 do 8 GB na PS5 zależnie od regionu, w którym się znajdujemy.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!