Nerf: Legends debiutuje na rynku. Twórcy udostępnili premierowy zwiastun

Nerf: Legends zadebiutował na rynku. Jest to pierwszoosobowa gra wybuchowa z obsługą cross-play inspirowana kultową linią zabawek Nerf firmy Hasbro. Z tej okazji twórcy udostępnili premierowy zwiastun produkcji. Za powstanie tytułu odpowiada studio GameMill Entertainment, za wydanie natomiast Maximum Games.

19 listopada 2021

Studio GameMill Entertainment oraz Maximum Games, którzy są odpowiedzialni za produkcję Nerf: Legends, wreszcie udostępniają graczom swoją pracę. Nerf: Legends to pierwszoosobowa gra wybuchowa z obsługą cross-play inspirowana kultową linią zabawek Nerf firmy Hasbro. Tytuł zadebiutował dziś na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S oraz na Nintendo Switch.

Premierowy zwiastun Nerf: Legends

Nerf: Legends – wybuchowa strzelanka inspirowana linią zabawek Nerf

Nerf: Legends przeniesie nas do futurystycznego świata science fiction, w którym staniemy twarzą w twarz z legionami robotów wrogów i mistrzami bossami. Uzbrojeni w szeroką gamę blasterów Nerf opartych na ich kultowych odpowiednikach z prawdziwego świata pokonamy groźnych wrogów, podejmując jednocześnie wyzwanie do wykonania najbardziej imponujących, latających trików w serii wyjątkowych i wciągających środowisk. Dostępne będą bronie Nerf z linii Mega, Ultra i Elite. Tytuł, poza rozgrywkami wieloosobowymi i pełnym pvp z maksymalnie ośmioma graczami, wspiera także kampanię, w której zmierzymy się z różnymi robotami.

Kluczowe cechy Nerf: Legends:

  • Extreme Games umieszcza NERF w nieziemskich lokalizacjach, takich jak Fortress Siege, Jungle Trouble, Ragnarok i Spaceport Blastoff.
  • 15 autentycznych blasterów NERF z serii Mega, Ultra i Elite. Plus dodatkowe korzyści i skórki do personalizacji blastera.
  • 19 poziomów dla pojedynczego gracza z kursami turniejowymi.
  • Czterech na czterech, ośmiu graczy za darmo dla każdego w trybach online dla wielu graczy.
  • Zbieraj bonusy do rzutek, takie jak magnetyczne pchanie i ciągnięcie, rzutki poszukujące i rzutki zamrażające, aby odwrócić losy bitew.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!