fbpx

Następny darmowy battle pass do Overwatch 2 pozwoli nam zdobyć legendarnego skina

Od początku Overwatch 2 gracze narzekają na słabą progresję w grze. Jeszcze w październiku 2022 pisaliśmy o tym, że aktualnie ciężko odczuć nasze postępy, ponieważ zbieranie waluty na wymarzone skiny może trwać nawet dziewięć miesięcy w przypadku przedmiotów legendarnych. Przypomnę, że w dwójce nie otrzymujemy już skrzynek z łupami, a jedynym sposobem pozyskania kredytów jest wykonywanie wyzwań, a to bywa dość mozolne.

Co prawda Blizzard zapowiedział zmiany, ale do tej pory nie poznaliśmy żadnych konkretów. To się jednak zmieniło, ponieważ niedługo ma ruszyć kolejny sezon rozgrywek rankingowych, a wraz z nim do gry wrócą Legacy Credits. Najlepsze jest to, że nawet bez wykupionego battle passa i tak dostaniemy ich całkiem sporo.

Darmowa waluta w nowym sezonie Overwatch 2

Normalne monety można zdobywać, wykonując przez tydzień wyzwania lub kupić za prawdziwe pieniądze. Legacy Credits są natomiast walutą premium, a co za tym idzie – nie są tanie. Obie możemy wykorzystać do zakupu elementów kosmetycznych, ale aktualnie Blizzard ma poszukiwać innych sposobów na wydawanie alternatywnych kredytów.

Nowa skórka dla Baptiste z okazji eventu w Overwatchu
Źródło: Blizzard

Wraz ze startem kolejnego sezonu każdy otrzyma aż 1500 Legacy Credits. Ta kwota powinna nam pozwolić na zakup jednej legendarnej skórki, których ceny zostaną odpowiednio obniżone. Oczywiście posiadacze płatnej przepustki sezonowej nie zostaną z niczym i otrzymają oni 500 dodatkowych kredytów. Zawsze coś, prawda?

Takie rozdawnictwo darmowej skórki ma teraz odbywać się z każdym kolejnym sezonem. Może nie da to takiej samej satysfakcji i nutki hazardu jak otwieranie skrzynek z nadzieją na ciekawy łup, ale i tak widać poprawę w stosunku do początków Overwatch 2.