fbpx

Najlepsze okazje na zakup PlayStation 5 Slim z napędem i Digital. Zestawienie ofert w polskich sklepach

Dwie konsole PlayStation 5 Slim obok siebie i dwa kontrolery DualSense

Artykuł aktualizowany kilka razy dziennie

Co kilka godzin w naszym artykule automatycznie odświeżane są najlepsze oferty.

By pomóc wam w zakupie najnowszej, ulepszonej wersji konsoli PlayStation 5 w wariancie Slim, przygotowaliśmy to zestawienie, które automatycznie aktualizowane jest kilka razy dziennie, abyście mogli wybrać dla siebie najlepszą okazję i nareszcie zdobyć swoją upragnioną konsolę. Co więcej – obserwujemy, że niektóre sklepy stopniowo wprowadzają podwyżki cen konsol, dlatego jeśli do tej pory zwlekaliście z „ustrzeleniem” własnego egzemplarza, to już naprawdę ostatnia chwila, aby załapać się jeszcze na ostatnie rzuty niższych cen.

Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na zakup PS5 Slim, które są obecnie aktualne. Pierwsza lista dotyczy wersji PlayStation 5 Slim z napędem, a druga PS5 Slim w wariancie Digital. Kliknięcie w daną pozycję przekieruje Was do aktualnej oferty w sklepie.

Najlepsze okazje na PlayStation 5 Slim z napędem

Powyższa lista zawiera wyłącznie oferty na PlayStation 5 z napędem. Takie zestawy oczywiście są droższą opcją, ale do wyboru podczas zakupu mamy również konsolę w wersji Digital. Najlepsze aktualne okazje na zakup PlayStation 5 w tym wariancie znajdziecie poniżej.

Najlepsze okazje na PlayStation 5 Slim Digital

We wszystkich powyższych sklepach mamy do dyspozycji darmową dostawę do domu. Ponadto oczywiście w razie ewentualnej zmiany zdania po zakupie możemy skorzystać również z prawa do bezpłatnego zwrotu konsoli. W ten sposób nawet nie będąc jeszcze stuprocentowo pewnym zakupu, możecie złożyć zamówienie już teraz bez żadnego ryzyka.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!