Najlepsze okazje na zakup PlayStation 5. Ruszyły specjalne promocje na zestawy PS5 z napędem i PS5 Digital

PlayStation 5 w wersji z napędem oraz Digital

Nowa aktualizacja: dzisiaj, 10:15

PILNE: Ruszyły świeże promocje! Dodaliśmy najnowsze okazje i zaktualizowaliśmy ceny.

By pomóc wam w zakupie PlayStation 5, przygotowaliśmy to zestawienie, które codziennie aktualizujemy, abyście mogli wybrać dla siebie najlepszą okazję i nareszcie zdobyć swoją upragnioną konsolę. Co więcej – niektóre sklepy stopniowo wprowadzają znaczne podwyżki cen konsol, dlatego jeśli do tej pory zwlekaliście z „ustrzeleniem” własnego egzemplarza, to już naprawdę ostatnia chwila, aby załapać się jeszcze na ostatnie rzuty promocyjnych cen.

Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na zakup PS5, które są obecnie aktualne. Pierwsza lista dotyczy wersji PlayStation 5 z napędem, a druga PS5 w wariancie Digital.

Najlepsze okazje na PlayStation 5 z napędem

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Powyższa lista zawiera wyłącznie oferty na PlayStation 5 z napędem. Takie zestawy oczywiście są droższą opcją, ale do wyboru podczas zakupu mamy również konsolę w wersji Digital. Najlepsze aktualne okazje na zakup PlayStation 5 w tym wariancie znajdziecie poniżej.

Najlepsze okazje na PlayStation 5 Digital

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

We wszystkich powyższych sklepach mamy do dyspozycji darmową dostawę do domu. Ponadto oczywiście w razie ewentualnej zmiany zdania po zakupie możemy skorzystać również z prawa do bezpłatnego zwrotu konsoli. W ten sposób nawet nie będąc jeszcze stuprocentowo pewnym zakupu, możecie złożyć zamówienie już teraz bez żadnego ryzyka.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!