fbpx

Nadchodzi Redfall, nowy FPS od twórców Dishonored oraz Prey

Redfall to kooperacyjny FPS w otwartym świecie stworzony przez Arkane Austin, który ukaże się wyłącznie na Xbox Series X|S oraz PC latem 2022 roku.

Redfall to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby rozgrywana w trybie współpracy w otwartym świecie stworzona przez Arkane Austin, wielokrotnie nagradzanych twórców gier Prey oraz Dishonored. Produkcja kontynuuje tradycję studia Arkane w tworzeniu misternie dopracowanych otwartych światów i zamiłowaniu do kreatywnych mechanizmów gry, łącząc rozgrywkę z elementami strzelanki z perspektywy pierwszej osoby.

Redfall – nowe IP Bethesdy z wampirami w tle

Urokliwe, wyspiarskie miasteczko Redfall jest oblegane przez legion wampirów, które doprowadziły do zaćmienia słońca i odcięły wyspę od świata zewnętrznego. Gracze, uwięzieni z garstką ocalałych, muszą zmierzyć się z hordą łaknących krwi potworów, wybierając postać spośród wielu różnorodnych bohaterów i tworząc idealną drużynę zabójców wampirów.

Redfall łączy elementy gry wieloosobowej i tej dla pojedynczego gracza, umożliwiając odkrywanie mrocznych tajemnic samodzielnie lub z maksymalnie trojgiem znajomych w czteroosobowym trybie współpracy. Członkowie drużyny mogą korzystać z różnorakiego wyposażenia i łączyć swoje atuty, by przezwyciężyć plagę wampirów i ich maniakalnych czcicieli.