fbpx

Nadchodzi pierwsza duża aktualizacja do Cult of the Lamb

Studio Massive Monster przygotowuje pierwszy duży update do Cult of the Lamb. Deweloper podzielił się dobrymi wieściami na Twitterze i zaprezentował nowe ciężkie ataki, jakie wejdą w skład darmowej aktualizacji.

Miejcie się na baczności! Studio Massive Monster uchyla rąbka tajemnicy odnośnie nowej zawartości, która czeka fanów demonicznych kultów w kreskówkowym wydaniu. W przyszłym roku możemy spodziewać się pierwszej dużej aktualizacji do Cult of the Lamb. Twórcy opublikowali dziś na Twitterze zapowiedź darmowego update’a, który obejmie m.in. ciężkie ataki, nie podali jednak dokładnej daty.

Każdemu rodzajowi broni będzie przypisany unikalny Heavy Attack. Po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku, w zależności od wybranego oręża, gracze będą mogli wykonać potężny cios mieczem lub zesłać na przeciwników dystansowy deszcz sztyletów. Ci, którzy preferują topór, rzucą nim z kolei niczym bumerangiem i pozwolą mu siać zniszczenie w locie tam i z powrotem.

Krótkie wideo z każdym z nadchodzących ciężkich ataków można zobaczyć w nitce pod pierwszym postem dotyczącym aktualizacji na oficjalnym kanale produkcji.

Major Content Update do Cult of the Lamb – czego jeszcze się spodziewać?

Dodatki do systemu walki to oczywiście tylko niewielka część pierwszej dużej aktualizacji do gry o owieczce budującej wierną społeczność kultystów. Deweloperzy mają w zanadrzu dużo więcej nowości. Możemy oczekiwać odświeżonego bossa i wielu funkcji, o które prosili użytkownicy. Zmiany nastąpią też w takich obszarach jak poziom trudności, ułatwienia dostępu, jakość życia czy głębia. Co dokładnie kryje się pod tymi hasłami? Przekonamy się wkrótce, tymczasem pierwsza aktualizacja w 2023 roku będzie jeszcze poświęcona poprawkom do błędów.

Cult of the Lamb można do 5 stycznia zgarnąć na Steamie za cenę obniżoną o 25% z okazji zimowej wyprzedaży.