fbpx

Nadchodzi Mighty Doom. Spin-off stawia na odmienną stylistykę

22 lutego 2023,
14:56
Mateusz Skowron
Mini Slayer walczy z mini demonami

Jeśli kiedyś marzyliście o odpieraniu inwazji przeciwników rodem z piekła, to właśnie macie ku temu niepowtarzalną okazję. Już niedługo na urządzenia mobilne trafi Mighty Doom, czyli spin-off niezwykle brutalnej serii gier FPS kojarzonych jak dotąd z platformami pełnego formatu. Mobilna wersja stawia jednak na nieco lżejsze klimaty, oferując nieco mniej krwawą stylistykę.

Mighty Doom nieco ugrzeczni mobilną wersję serii

Wraz z opublikowaniem powyższego zwiastuna, Bethesda ogłosiła datę premiery tytułu. Premiera Mighty Doom została zapowiedziana na 21 marca – więc już za niecały miesiąc chętni sprawdzą się razem w Mini Slayerem w zupełnie nowej stylistyce, która, jak podają twórcy, inspirowana była serią kolekcjonerskich zabawek Doom Eternal.

„Przejmij kontrolę nad Mini Slayerem w tej izometrycznej strzelance i poznaj animowany świat znany z serii DOOM – to jego alternatywna wersja, inspirowana zabawkami kolekcjonerskimi z DOOM Eternal. Mnóstwo kreskówkowej brutalności czeka na ciebie w niekończącej się wojnie z minipiekłem. Awansuj, zdobywaj potężne umiejętności oraz nowy sprzęt i usprawniaj legendarne bronie”

Opis gry na Google Play

Nowa stylistyka gry spotyka się ze skrajnie różnymi opiniami fanów serii Doom. Nowa odsłona najwyraźniej nie spotka się z uznaniem wszystkich, jednak część społeczności wyraźnie zaakceptowała odmienne podejście do marki, które najprawdopodobniej nie zostanie przeniesione na pełnoprawny sequel zmagań Slayera.