fbpx

Na konferencji Microsoftu może zabraknąć Fable i Perfect Dark

9 czerwca 2022,
20:12
Mateusz Skowron

Jeff Brugg, znany dziennikarz zajmujący się grami wiedo, stwierdził, że nie powinniśmy spodziewać się na zbliżającej się konferencji Microsoftu i Bethesdy dwóch wyczekiwanych rebootów – Fable i Perfect Dark.

Krajobraz z trailera gry Fable
Na skróty
  • Według słów Jeffa Brugga na niedzielnym pokazie Microsoftu i Bethesdy zabraknie Fable Perfect Dark.
  • Obie gry podobno borykają się z pewnymi problemami, które na bieżąco są dementowane lub rozwiązywane.
  • Konferencja „Zielonych” odbędzie się 12 czerwca 2022 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Jak zwykle przed pokazami najświeższych produkcji znanych marek możemy jedynie domniemywać, jakimi nowościami będą nas próbować zaskoczyć twórcy. W przypadku Microsoftu i Bethesdy sytuacja jest bardzo podobna. Wyjątek stanowi komentarz dziennikarza Jeffa Grubba, który stwierdził na łamach autorskiego podcastu, że nie należy spodziewać się zarówno Fable, jak i Perfect Dark.

Rebooty Fable i Perfect Dark najbardziej wyczekiwanymi tytułami konferencji

Grubb przyznał, że nie udało mu się dotrzeć do pełnej listy przygotowanych na wydarzenie gier, jednak był przekonany o braku wymienionych tytułów. Informacja ta, choć niepotwierdzona, padająca z ust tak doświadczonego dziennikarza wydaje się bardzo prawdopodobna.

Oba tytuły to wyczekiwane odświeżenia kultowych już produkcji, więc ich brak na pokazie może zasmucić wielu fanów serii. Zarówno Fable, jak i Perfect Dark borykają się podobno z problemami w produkcji, jednak te są na bieżąco dementowane lub rozwiązywane. Czy brak trailerów na konferencji może sugerować coś innego? Być może dowiemy się tego w najbliższych miesiącach.

Microsoft wraz z Bethesdą zaplanował swój pokaz na 12 czerwca 2022 roku na godzinę 19:00 czasu polskiego.